
pre 3 minuta 01: 24
Dianđelo Rasel je novi igrač Dalas Meveriksa
Dianđelo Rasel je potpisao dvogodišnji ugovor sa Dalas Meveriksima, gde će ponovo sarađivati sa Entonijem Dejvisom
Italijanski fudbaler Žoržinjo postaće slobodan igrač na leto, a prema izveštajima fudbalskih insajdera napustiće Arsenal i preći u Flamengo.
Slutilo se da se bliži kraj njegove ere u Premijer ligi. Osvojio je svašta, a nakon 15 godina provedenih u Evropi vraća se u Brazil - gde se i rodio. Po izveštaju Fabricija Romana, Žoržinjo je potpisao trogodišnju saradnju sa Flamengom.
Karijeru je počeo u Helas Veroni, odakle je prešao u Napoli gde se afirmisao kao vezista pun potencijala. Najviše se ostvario u Čelsiju gde je 2021. godine bio najbolji fudbaler Evrope i sa kojim je osvojio Ligu šampiona. U Arsenal je prešao 2023. i do sada nastupio 78 puta u dresu "tobdžija". Za to vreme postigao je dva gola i tri asistencije, ali njegov učinak se ne ističe toliko "na papiru" koliko na terenu.
Često je ulazio sa klupe, ali pružao dobre partije pod komandom Mikela Artete. Na momente je držao vezni red Arsenala u redu, i bio deo jedne od najboljih odbrana na svetu. Do sada još ništa nije osvojio sa "tobdžijama", ali se i dalje drže u Ligi šampiona gde će sutra u Parizu probati da se domognu finala.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
Tokom dvadesetčetvorogodišnje karijere koja se završila 2022. godine, zaradio je 130,6 miliona dolara od nagrada.
Samo godinu pre početka Svetskog prvenstva u fudbalu 2026. godine, navijači širom sveta nalaze se u čudnoj situaciji: mogu da kupe VIP pristup finalu u Nju Džerziju za više od 70.000 dolara, ali ne mogu da rezervišu osnovnu kartu za utakmicu grupne faze u Dalasu.
U igri je nekoliko opcija, a slovenački reprezentativac novi ugovor zvanično ne može da zaključi pre 2. avgusta.
Portugalska Primeira liga planira da prvi put u istoriji objedini prodaju televizijskih prava do 2028. godine.
09.05.2024 17: 48
Italijanski reprezentativac Žoržinjo produžio je ugovor sa Arsenalom na još godinu dana.
23.11.2023 14: 40
Fudbalski reprezentativac Italije, rođen u Brazilu, mogao bi na kraju sezone da promeni klub i ligu.
pre 8 sati 16: 40
Najzvučnije ime je svakako Tomas Parti kojeg je trener Mikel Arteta želeo da zadrži, ali dogovor sa zvanično najboljim fudbalerom gane za 2025. godinu još nije postignut.
30.06.2025 00: 25
Za mesto u polufinalu igraće protiv Pari sen Žermena 5. jula.
pre 2 sata 23: 04
Fudbaleri Fluminensea su savladali Inter 2:0 (1:0) u osmini finala Svetskog klupskog prvenstva.
pre 2 sata 22: 46
Baš kao i što je najavljivano u srpskim medijima prethodnih dana, Lazar Jovanović će postati novi fudbaler Štutgarta!
pre 4 sata 21: 16
Nekadašnji reprezentativac Srbije za smrt kapitena Fiorentine Astorija saznao od Milana Badelja, ali mu u početku nije verovao.
pre 4 sata 20: 54
Iskusni štoper slobodan u potrazi za novom sredinom.
Ostavite komentar