
pre 2 sata 23: 00
Dejna Vajt potvrdio ono čemu se svi nadaju: Sprema se superborba između Mahačeva i Topurije
Jedno rivalstvo koje se već dugo krčka jeste između Ilije Topurije i Islama Mahačeva - dva najbolja takmičara u celoj organizaciji.
Flamengo će postati prvi kandidat za titulu u Brazilu, jer je uspeo da vezni red osetno pojača prekaljenim igračima Žoržinjom i izvesno Kazemirom.
Arsenal je postigao sporazum sa Brazilcima o besplatnom transferu Žoržinja, igrač je takođe dao svoj blagoslov i narednih dana će se priključiti ekipi koju sa klupe vodi od njih nešto stariji Felipe Luis.
Bivši fudbaler Atletiko Madrida, pa Flamenga, a sada trener ovog tima na dobrom je putu da dovede i bivšeg saigrača iz selekcije Brazila - Kazemira. Mančester Junajted je prihvatio pozajmicu, snosiće i dobar deo plate igrača, ali da bi se reklo da je posao završen potrebna je još saglasnost Kazemira. Svi očekuju da će i ona stići, ali za sada nema potvrde.
Žorž Luiz Frelo Filjo "Žoržinjo" je rođen u Brazilu, ali je karijeru gradio u Italiji (Verona, Napoli) pre nego što je 2018. godine otišao u Čelsi, pa od januara 2023. u Arsenal. Za selekciju Italije jeodigrao 57 mečeva i Flamengo će mu biti prvi klub u rodnoj zemlji.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
04.06.2025 19: 35
Fudbalski klub Arsenal saopštio je danas da će igrači Žoržinjo i Kiran Tirni napustiti klub 30. juna po isteku ugovora, dok će se Rahim Sterling vratiti u Čelsi nakon jednogodišnje pozajmice.
19.05.2025 20: 55
Srpski napadač postigao je pogodak protiv Udinezea, ali izvesno na leto napušta Juventus.
04.05.2025 08: 53
Naime, engleski mediji ističu da Brazilac u ugovoru ima klauzulu u kojoj piše da će ukoliko Mančester junajted bude igrao Ligu šampiona njegova plata skače za 25 odsto nedeljno, što je u njgegovom slučaju 100.000 funti.
20.04.2025 16: 54
"Crveni đavoli" još jednom poraženi u Premijer ligi, vicešampion lako sa putnikom u Čempionšip.
pre 2 sata 22: 35
Brazilski fudbaler Žair Kunja novi je igrač Notingem Foresta, saopštio je danas engleski klub.
pre 2 sata 22: 09
Dres tragično preminulog Portugalca je povučen iz upotrebe na "Enfildu"...
pre 3 sata 22: 02
Srpski golman je iz Čukaričkog otišao u MLS ligu, a onda je potpisao ugovor sa Čelsijem. Iako se pokazao u dobrom svetlu put ga je vodio dalje na pozajmicu u Strazbur. Sada se vraća ponovo u Premijer ligu, ali ne među "plavce".
pre 4 sata 20: 45
Rubenov otac Mark van Bomel je takođe bio igrač, ali i trener PSV Ajndhovena.
Ostavite komentar