pre 8 minuta 20: 12
SP u Rukometu: Alžir pao protiv Tunisa u završnici, Francuzi bez porblema u narednoj fazi
Okončani su mečevi Svetskog prvenstva u rukometu sa početkom od
Svi ljubitelji fudbala u Evropi očekivali su da će Alfonso Dejvis, bek Bajerna iz Minhena, biti najtraženija roba na tržištu narednog leta. Kanađanin i njegovi predstavnici zahtevali su basnoslovno povećanje primanja (sa 11.250.000 evra, na 20.000.000 evra bruto), na šta su sa Alijanc arene odlučno rekli - ne!
Vodilo je ka tome da će doći do rastanka između Bavaraca i Dejvisa, a Mančester siti i Real Madrid su poput lešinara vrebali sa vrećama punih novca. Ipak, kako prenose nemački mediji, konsenzus je postignut, te je sve izglednije da saradnja Alfonsa i Bajerna bude nastavljena.
"Postignut je značajan napredak u razgovorima između dve strane. Stvari idu u pozitivnom smeru. Potrebno je samo još neke detalje razjasniti", napisao je Florijan Pletenberg, jedan od najpouzdanijih novinara Nemačke, a preneli brojni mediji.
Sada je samo pitanje kada će novi ugovor biti potpisan, a s obzirom na konsenzus između kluba i igrača, primanja će biti povećana, ali ne duplo, kako su inače tražili zastupnici 24-godišnjeg Dejvisa, već na nekih 15 miliona evra bruta.
Izgleda da Bajern neće ponoviti istu grešku, kakvu je svojevremeno napravio puštanjem Davida Alabe bez obeštećenja u Real iz Madrida...
25.03.2024 09: 57
Kanadski reprezentativac Alfonso Dejvis je dobio ultimatum od čelnika minhenskog Bejerna koji kao da su izgubili strpljenje u pregovirma sa njim. Bavarci su mu, kako javljaju mediji u Nemačkoj, ostavili prostor do kraje tekuće nedelje kaže hoće li da potpiše novi ugovor ili želi da ide.
05.03.2024 21: 25
Levi bek Bajerna Alfonso Dejvis doneo je konačnu odluku da se na leto preseli u Real Madrid.
pre 2 sata 17: 39
Bavarci slavili protiv Volfsburga 3:2 u 18. kolu Bundeslige.
12.01.2025 15: 25
Golman Bajerna, Manuel Nojer, izjavio je da će uskoro da produži ugovor sa fudbalskim klubom iz Minhena. Podsećanja radi, sredinom decembra je pouzdani nemački novinar, Florijan Pletenberg, najavio rasplet ove situacije, koji se izgleda sve više bliži.
YouTube
pre 19min
YouTube
pre 2h
pre 25 minuta 19: 56
Juventus je pobedio Milan 2:0 (0:0) u jednom od derbija 21. kola Serije A.
pre 38 minuta 19: 43
Brazilac je sastavio jedva 42 minuta u dresu kluba iz Saudijske Arabije.
pre 1 sat 18: 53
Fudbaleri PSŽ savladali su Lans na gostujućem terenu rezultatom 2:1 (0:1) u 18. kolu francuske Lige 1.
pre 1 sat 18: 29
Lider holandskog šampionata poražen 3:1 u 19. kolu Eredivizije od ekipe iz donjeg doma.
Ostavite komentar