pre 21 minut 09: 06
Šampionska Crvena zvezda silno motivisana za meč u Surdulici: Vratiti milo za drago Radniku
Šampion Srbije u fudbalu želi pošto, poto da slavi u 29. kolu domaćeg prvenstva.
Profimedia
Kako se Galatasaraju daje tako im se i oduzima. Mauro Ikardi je krajem meča četvrte runde Lige Evrope sa Totenhemom zadobio povredu zbog koje je napustio teren. Savladali su oni Spurse 3:2 na domaćem terenu zahvaljujući dva gola Viktora Osimhena, ali su krajem tog duela ostali bez veoma bitnog šrafa u njihovoj mašineriji.
Nakon doktorskih pregleda zaključeno je da Argentinac povredio desno koleno, te da je otkrivena "ruptura prednjeg ukrštenog ligamenta i oštećenje meniskusa".
Iako u zvaničnom izveštaju klub nije podelio vreme odsustva 31-godišnjaka, turski mediji prenose da je za njega sezona skoro sigurno gotova. U dosadašnjem toku takmičarske godine odigrao je 13 mečeva za Galatasaraj i postigao šest golova.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
18.05.2025 10: 28
Šampion protiv Kajserija (18.00, TV Arena sport 1) pobedom overava 25. titulu prvaka Turske.
24.02.2025 12: 25
Najveći derbi Turske vodiće danas o 18 časova slovenački arbitar.
09.02.2025 19: 26
Gosti su bili nezadovoljni zbog penala za domaćina.
06.02.2025 23: 13
Mario Lemina odlučio je da mu je dosta Premijer lige, te je zvanično napustio Vulverhempton i pridružio se Galatasaraju.
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 10h
pre 21 minut 09: 06
Šampion Srbije u fudbalu želi pošto, poto da slavi u 29. kolu domaćeg prvenstva.
pre 43 minuta 08: 44
Golgeter Mančester sitija sipa golove kao "lud".
pre 1 sat 08: 22
Holandski stručnjak i njegov tim idu iz problema u problem.
pre 1 sat 08: 00
Trener Arsenala nije potonuo posle senzacionalne eliminacije uz FA kupa.
Ostavite komentar