pre 13 minuta 13: 45
Siniši Mihajloviću, s ljubavlju, zauvek: Crvena zvezda, Lacio, Bolonja, Manćini, Sampdorija...
Klubovi i pojedinci čuvaju sećanje na vrsnog srpskog fudbalera i trenera.
MN Press
Proslavljeni srpski fudbaler Nemanja Vidić podneo je zvaničnu kandidaturu za mesto predsednika Fudbalskog saveza Srbije.
On je pre nekoliko dana ušao u Skupštinu nacionalne kuće fudbala kao delegat Jedinstva sa Uba i tako stekao pravo da bude kandidovan.
Fudbalski savez Srbije će novog predsednika dobiti na izbornoj Skupštini zakazanoj za 14. mart u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi.
Nekadašnji kapiten reprezentacije Srbije, Crvee zvezde i slavnog Mančester junajteda je svoju odluku saopštio otvororenim pismom za javnost u kojem se navodi::
"Poštovani predstavnici medija, želim da ovom prilikom obavestim srpsku javnost, pre svega fudbalsku, da sam nakon saznanja da su raspisani izbori za predsednika FSS doneo odluku da želim da se na istima i kandidujem, s obzirom da sam ispunio uslov da budem član Skupštine i imam podršku pet delegata, koji nadam se neće podleći pritisku sa kojim se susreću. Svojim istupom želim da sprečim bilo kakve dalje priče i jasno izložim svoje planove", stoji u Vidićevom pismu.
Nemanja je još naglasio da ima viziju kako fudbal u Srbiji treba da izgleda i da će se potrudit da sve što je zamislio sprovede u delo.
"Kandidaturom ću omogućiti fudbalskim poslanicima da se o njoj izjasne.Verujem u ispravnost svojih ciljeva a oni su jasni, isključivo patriotski. Želim da ujedinjujem a ne da razjedinjujem. Verujem, jer mislim da mojoj Srbiji mogu da ponudim vrednosti koje su me krasile kao fudbalera. Verujem i znam da u fudbalskoj Srbiji ima sličnih ljudi i da zajedno možemo ponuditi rešenja .Nadam se da ću uspeti", istaknuto je u Vidićevom pismu.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
pre 22 sata 14: 23
Fudbalski klub Partizan oglasio se zvaničnim saopštenjem povodom odluke FK IMT da cenu karata za gostujuće navijače pred predstojeći duel dva tima odredi na čak 3.000 dinara.
11.12.2025 13: 04
Selektor Srbije obratio se danas učesnicima seminara za obnovu trenerske licence.
08.12.2025 12: 36
Generalni sekretar Fudbalskog Saveza Srbije Branko Radujko gostujući na "K1" televiziji govorio o budućnosti A selekcije pod vođstvom Veljka Paunovića, planovima Saveza vezanim i za nacionalni tim i za klupski fudbal, sudijama...
04.12.2025 14: 44
Novi selektor Srbije za sajt Saveza govorio o ciljevima "orlova" u narednom periodu, vraćanju kulta selekcije, budućem radu i saradnicima.
pre 14 minuta 13: 45
Klubovi i pojedinci čuvaju sećanje na vrsnog srpskog fudbalera i trenera.
pre 37 minuta 13: 22
Bivši holandski golman morao da se oglasi zbog svemirskog fudbala u meču "crvenih đavola" i Bornmuta, u poslednjem kolu Premijer lige.
pre 59 minuta 13: 00
Patrik Andrade pobedio klub iz Humske u sudskom sporu.
pre 1 sat 12: 40
Generalni direktor Partizana, zajedno sa fudbalerima Milanom Vukotićem i Stefanom Milićem, našao način da "reši" odluku poslednjeg rivala u ovoj godini.
SKENIRAJ!
Najbolji sportski sadržaj
Na app TV Arena sport
Ostavite komentar