
pre 2 sata 23: 00
Espanjol umalo "pucao sebi u nogu" na Dmitrovićevom jubileju: Na kraju pobeda nad Majorkom
Fudbaleri Espanjola uspeli su da sačuvaju sva tri boda na svom stadionu nakon što su jedva izvukli pobedu protiv Majorke
Crvena zvezda je nastavila sa aktivnostima u letnjem prelaznom roku, te je novo pojačanje šampiona Srbije postao Timi Maks Elšnik.
Slovenački reprezentativac stiže iz Celja. Sa crveno-belima je potpisao četvorogodišnji ugovor i zadužio je dres sa broje 21.
"Veoma sa srećan. Zaista sam zadovoljan što je sve nakon nekoliko dana završeno u Beogradu. Iza mene je dugo leto, nakon Evropskog prvenstva i sage oko transfera konačno je sve završeno i mogu da se priključim ekipi", rekao je Elšnik nakon potpisa.
"Čuo sam dosta stvari o Crvenoj zvezdi i Delijama. Veoma sam srećan što sam ovde. Znam da je Zvezda osvajala prvenstvo prethodnih godina, kao i da je igrala u Ligi šampiona. Zvezda je jedan od najboljih timova, ako ne i najbolji u regionu. Veoma sam srećan što sam ovde. Navijači su najbolji, najglasniji i prave najbolju atmosferu. Radujem se danu kada ću kročiti na teren i osetiti sve to", istakao je Slovenac.
Vezni fudbaler je rekao i kako neće imati problema sa prilagođavanjem.
"Juče sam upoznao nove saigrače, neke znam i od ranije. Nekoliko igrača je igralo u slovenačkoj ligi, pa smo bili protivnici na terenu. Takođe znam Vujadina Savića - pomoćnog trenera, ranije smo bili saigrači. Imao sam poprilično potpune informacije, a video sam i poznata lica, verujem da neću imati problem da se prilagodim", zaključio je novi igrač Crvene zvezde.
Elšnik je svoju karijeru započeo u slovenačkom Aluminiju, a ubrzo nakon toga je otišao u Derbi Kaunti. Sa 22 godine se vratio u domovinu gde je zaigrao za Olimpiju iz Ljubljane i vrlo brzo je postao jedan od najboljih igrača slovenačkog prvenstva. Iza njega je takođe odlično Evropsko prvenstva gde je bio ključna figura u reprezentaciji Slovenije.
Nemačka je u Rigi savladala Tursku 88:83 i po drugi put postala prvak Evrope, osvojivši svetsko i kontinentalno zlato
U završnici karijere, vrhunski sportisti biraju između dve strategije. Jedna je "zlatni izlaz", Saudijska Pro liga i, drugačijom logikom, MLS, gde plate, poreski tretman i komercijalni paketi nude rekordne iznose.
Retko ko je tako duboko spojio modu i sport, ne samo kao sponzor, nego kao arhitekta vizualnog identiteta takmičenja, klubova i sportista, kao Giorgio Armani, italijanski modni guru koji nas je napustio prošlog četvrtka.
Bavarski gigant ostao je bez čak 17 igrača, a doveo je samo četvoricu koji realno ulaze u prvi tim. Nadzorni odbor eksplicitno je naložio smanjenje rostera.
Postoje različite vrste ronjenja: od rekreativnog, slobodnog (apnea), tehničkog, pa sve do speleoronjenja i istraživanja olupina.
pre 2 sata 22: 35
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Jovan Kule Aćimović izjavio je da očekuje pobedu u večitom derbiju protiv Partizana i dodao da crveno-beli mogu da igraju sa Seltikom u Ligi Evrope.
14.09.2025 17: 58
Kada su svi očekivali da će mladi fudbaler samo "ćušnuti" loptu u praznu mrežu sa nekliko metata, ovaj se spetljao i lopta je otišla van terena.
13.09.2025 18: 28
Fudbaleri Crvene zvezde će sutra od 17.00 časova (Arena 1 Premium) na stadionu "Rajko Mitić" ugostiti Železničar iz Pančeva u osmom kolu Mozzart bet Superlige Srbije.
13.09.2025 13: 50
Podsećanja radi na meču protiv Železničara, Crvena zvezda će proslaviti 62. rođendan Marakane, a ulaz je besplatan.
YouTube
pre 1h
YouTube
pre 1h
YouTube
pre 1h
pre 2 sata 23: 00
Fudbaleri Espanjola uspeli su da sačuvaju sva tri boda na svom stadionu nakon što su jedva izvukli pobedu protiv Majorke
pre 2 sata 22: 43
Okončani su današnji mečevi u Seriji A...
pre 2 sata 22: 35
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Jovan Kule Aćimović izjavio je da očekuje pobedu u večitom derbiju protiv Partizana i dodao da crveno-beli mogu da igraju sa Seltikom u Ligi Evrope.
pre 3 sata 21: 54
Novi format UEFA Lige šampiona doneo je četiri nova člana, a drugu godinu zaredom i brojne novajlije u najvišem rangu evropskog fudbala.
Ostavite komentar