
pre 1 sat 02: 22
(UŽIVO) Đoković - Fric 1:0: Novak stiže do novog brejka, Amerikanac polako pada
Novak Đoković i Tejlor Fric igraju za polufinale Grend slema gde pobednika čeka Karlos Alkaraz.
Karlo Anćeloti je jedan od najboljih i najtrofejnijih trenera na planeti i kad on pre meča izjavi "pobedićemo Barselonu na Kamp Nou", to sigurno nije učinio bez jakih argumenata.
Pominjao je Italijan "iskustvo i personaliti" svojih igrača i od njih je dobio jednu pa skoro perfekntu partiju od sat vremena i drugi najveći trijumf Reala u istoriji na "Kamp Nou".
"Bio je kompletan meč. Ako ga ne učinite kompletnim ovde ne možete da pobedite 4:0. Imali smo poteškoća u prvom poluvremenu, ali prvi gol je promenio dinamiku meča. Personaliti i iskustvo igrača dobijaju ovakve mečeve. U postavi morate da imate mešanu energiju, sa Rodrigom, Valveredeom, Kamavingom, sa iskustvom Modrića, Krosa, Benzeme. Odigrali su spektakularnu utakmicu", hvalio je Karlo.
Podsetili su Anćelotija na izjavu da će "osvijiti Kup Španije" datu u februaru pred duel sa Viljarealom.
"U šali sam rekao da ćemo osvojiti kup, ali imali smo isti pristup svakom meču, u svakom takmičenju. Mali detalji odlučuju utakmice, mi smo slavili i imamo važan izazov da posle devet godina osvojimo ovo takmičenje", rekao je Italijan.
Prelazni rok leta 2025 ostaće zapamćen kao najskuplji u istoriji. Ukupna potrošnja klubova na globalnom nivou premašila je 8,8 milijardi evra, čime je srušen raniji rekord, a Engleska Premier liga sama je prešla granicu od 2,6 milijardi evra.
Bundesliga je postala prva velika evropska fudbalska liga, koja je deo prava za prenose uživo dodelila kreatorima sadržaja
EuroBasket 2025 koji se igra u Letoniji, Kipru, Finskoj i Poljskoj, umesto klasičnog pitanja favorita, stavlja u prvi plan svoj zvezdani potencijal i finansijsku snagu zvezda na terenu.
Crvena zvezda neće igrati grupnu fazu Lige prvaka 2025/26
Lacoste je lansirao ekskluzivnu kolekciju, gde je prepoznatljivi amblem krokodila zamenio jarcem u čast tenisera Novaka Đokovića
27.04.2025 08: 47
Pobedom protiv Real Madrida u Superkupu Španije igrači Barselone su pod vođstvom trenera Hansija Flika osvojili prvi trofej u sezoni, a u subotu uveče su na identičan način uspeli da stignu i to pehara u Kupu kralja.
27.04.2025 00: 47
Barselona u spektakularnom finalu pobedila Real 3:2 (2:2, 1:0) posle produžetaka i 32. put osvojila Kup Kralja.
27.04.2025 00: 47
Barselona u spektakularnom finalu pobedila Real 3:2 (2:2, 1:0) posle produžetaka i 32. put osvojila Kup Kralja.
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 10h
pre 4 sata 23: 15
Jakub Kivior dolazi na "Dragao" iz Londona na pozajmicu uz mogući otkup.
pre 4 sata 23: 00
Holanđanin inkasirao skoro 23 miliona evra od Mančestzer Junajteda i Bajera iz Leverkuzena.
pre 5 sati 22: 30
Meksikanac je počeo da nas iznenađuje i van terena...
pre 5 sati 22: 15
Novi rekorder Premijer lige i član Liverpula nije propustio da se zahvali bivšem klubu.
Ostavite komentar