pre 13 minuta 07: 49
Skandal koji je zgrozio region: Šta se desilo Kaliniću?
Tuča koju je izazvao košarkaš Crvebe zvezde protiv Zlatibora bio je i tema medija u regionu.
Srbija je poslednja zemlja čiji su fudbaleri odigrali prijateljski meč sa Rusijom, na njenom terenu, jer je danas otkazan duel iste prirode između "baćuški" i Paragvaja, zakazan za 25. mart na "VTB areni". Očekivano i sasvim razumno, obzirom na to da se Moskva i cela zemlja intezivno bore s tragičnim posledicama terorističkog napada na civile u ruskoj prestonici.
Dok vlasti prebrojavaju mrtve u napadu ISIS-a na civile u jednoj koncertnoj dvorani, a lekari se bore za živote desetine povređenih odraslih ljudi i maloletnika, bilo bi neumesno a bezbedonosno rizično organizovati jedan takav masovan događaj.
"Posle terorirstičkog napada koji se dogodio u Krasnogorsku, Fudbalski savez Ruske Federacije i Fudbalska asocijacija Paragvaja doneli su odluku da se otkaže prijateljska utakmica", saopšteno je na Telegram kanalu FSR.
Uz poruku da je odlučeno i da se utakmica odigra u nekom drugom terminu o kome će se kasnije usaglasiti, pošto sada jednostavno nije trenutak da se igra fudbal.
Podsetimo, Rusija je samo dan pred teroristički napad u Moskvi igrala prijateljsku utakmicu protiv Srbije na istom stadionu i s 4:0 savladala izabranike Dragana Stojkovića. Nakon terorističkog napada, otkazani su i svi javni događaji u Moskvi ovog vikenda.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
28.02.2024 19: 02
Fudbalski savez Rusije saopštio da je već prodat veliki broj ulaznica za prijateljski meč njihove i srpske selekcije 21. marta.
20.12.2023 16: 55
Fudbalski savez Rusije, ipak, ne želi da izmešta svoju reprezentaciju i klubove evropskog okruženja.
YouTube
pre 8h
YouTube
pre 9h
pre 8 sati 23: 54
Sada ili nikada...
pre 9 sati 22: 58
Fudbaleri Lidsa opravdali su ulogu favorita i ubedljivo savladali Barnli sa 3:1 u 35. kolu Premijer lige, čime su goste i definitivno poslali u niži rang.
pre 9 sati 22: 39
Fudbaleri Lećea ostvarili su izuzetno važnu pobedu u 35. kolu Serije A, pošto su na gostovanju savladali Pizu sa 2:1 i napravili veliki korak ka opstanku u elitnom rangu.
pre 10 sati 21: 25
Samo... Kad?
Ostavite komentar