pre 27 sekundi 17: 14
(UŽIVO) Radnik - Crvena zvezda: Bez promene rezultata u Surdulici
Odmarali su crveno-beli tokom reprezentativne pauze, a sada je red na povratak klupskom fudbalu.
Tanjug/AP Photo/Aijaz Rahi
Južna Koreja će nastaviti da sanja san dug 64 godine o osvajanju trofeja najbolje ekipe u Aziji. Saudijska Arabija je golom Radifa vodila protiv Koreje sve do devetog minuta nadoknade kada je Čo izjednačio, a posle penala ekipa Jirgena Klinsmana je slavila 1:1 (0:0) - 2:4 i plasirala se u četvrtfinale Kupa Azije gde će im rival biti Australija.
Bez obzira na najjači sastav koji je selektor Jirgen Klinsman doveo u Katar, Južna Koreja je igrača slabo na turniru, pobedila je samo Bahrein dok je sa Jordanom i Malezuijom igrala nerešeno i nije bila prva u grupi gde je bila apsolutni favorit.
To ih je i dovelo da u osmini finala naiđu na Saudijsku Arabiju, koja takođe nije blistala, ali je lako prošla Tajland, Kirgistan i Oman. U egal igri, Saudijci su imali više prilika, Abdulah Radif je iskoristio asistenciju Al Davsarija u 46. minutu i doneo prednost koju do kraja meča izabranici Roberta Manćinija nisu sačuvali.
U devetom minutu nadoknade, posle "viktorija" pred golom Saudijaca loptu u mrežu je ubacio Čo Gue-Sung. Meč je otišao u produžetke.
U dodatnih 30 minuta odbrana Saudijske Arabije je izdržala nalete Južne Koreje, pa je pobednika odlučivala penal serija. Na penal ruletu, Al Najei je promašio u trećoj seriji, a Gareb u četvrtoj, dok su Son, Kim, Čo i Hvang Hi-Čan pogašali mrežu i odveli Južnu Koreju u četvrtfinale.
Hvang In-Beom, vezni igrač Crvene zvezde proveo je 104 minuta na terenu, bez većeg učinka.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
28.12.2023 17: 08
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević na pripremama neće imati Hvanga, Bukarija, Krasoa, Đige, Kangve i možda Edmunda Ada.
13.11.2023 12: 23
Selektor Južne Koreje Jirgen Klinsman ponovio je u Seulu da mu je glavni cilj osvajanje Kupa Azija, prenosi novinska agencija Jonhap.
YouTube
pre 17h
YouTube
pre 18h
pre 52 sekunde 17: 14
Odmarali su crveno-beli tokom reprezentativne pauze, a sada je red na povratak klupskom fudbalu.
pre 12 minuta 17: 02
Nekadašnji napadač Crvene zvezde doneo Zemunu pobedu nad FAP-om 2:1 i šest bodova prednosti nad Mačvom.
pre 14 minuta 17: 00
Ekipa Vinćenca Italijana slavila prtiv Kremonezea 2:1 (2:0) u 31. kolu Serije A.
pre 33 minuta 16: 41
Za sada nisu poznati detalji njegovog zdravstvenog stanja.
Ostavite komentar