Real Sosijedad bez većih problema nadigrao Seltu u Kupu Kralja

23.01.2024 23:30
igrači Real Sosijedada slave postignuti gol Guliver/Inigo Alzugaray Cordon
igrači Real Sosijedada slave postignuti gol

Fudbaleri Real Sosijedada plasirali su se u polufinale Kupa Kralja budući da su nadigrali Seltu 2:1 (1:0).

Bio je ovodrugi duel ovih timova u poslednja tri dana, a ishod je ostao isti, samo što je Sosijedad 20. januara slavio minimalnim rezultatom.

Na ovom meču Seltu je načeo u Mikel Ojarzabal u drugom minutu, a nakon gola ušlo se u mirniji deo utakmice.

Na 2:0 povisio je Šeraldo Beker u 66. minutu i tada se činilo da je sve gotovo, ali je Luka De La Tore u 92. minutu smanjio zaostatak Selte i tako joj dao nadu da može do prekoreta, ali vremena jednostavno nije bilo.

Na ovom meču za Seltu celu utakmicu odigrao je srpski fudbaler Mihailo Ristić, dok je na drugoj strani 15 minuta na terenu proveo bivši napadač Partizana, Umar Sadik.