Prva liga Srbije: Rad sa igračem manje došao do boda protiv Sremske Mitrovice

11.03.2023 17:05
Prva liga Srbije: Rad sa igračem manje došao do boda protiv Sremske Mitrovice Prva liga Srbije

Fudbaleri Rada remizirali su na domaćem trenu protiv Sremske Mitrovice 2:2 (0:0) u 23. kolu Prve lige Srbije.

"Građevinari" su od 24. minuta nastavili meč sa 10 igrača, jer je Vidović zbog starta nad Ristovićem zasluženo isključen.

Do promene rezultata u prvom poluvremenu nije došlo. Radnički u nastavku dolazi u vođstvo u 51. minutu, posle udarca iz ugla najviši u skoku bio je Ignjatović i loptu poslao u mrežu domaćina.

Iako sa igračem manje domaći su krenuli da igraju ofanzivnije i uspevaju da izjednače u 61. minutu. Prvo je Markišić šutirao snažno sa dvadesetak metara, Dragićević je loptu kratko odbio na noge Živojinoviću koji je iz prve šalje u mrežu.

Prednost Sremskoj Mitrovici vratio je Đorđević u 86. minutu. Glavom je uspeo da savlada nemoćnog Đurkovića udarcem sa 6 metara.

Rad se ne predavao i rezervista Živojinović je svojim drugim pogotkom na asistenciju Abrega doneo remi "građevinarima".

U 24. kolu koje je na programu narednog vikenda Rad ide na noge Mačvi u Šabac, dok će Mitrovčani ugostiti vodeći IMT.