pre 4 sata 23: 18
Osetkovski za TV Arenu sport: Moramo da nastavimo da igramo ovako
Košarkaš Partizana je istakao da im je ovaj trijumf protiv Panatanaikosa izuzetno važan
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je veoma loš meč u kvalifikacijama za odlazak na Evropsko prvenstvo protiv Engleske u Notingemu, ali već u Severnoj Irskoj (20.45) ima priliku da popravi utisak.
Selektor Dušan Đorđević veruje da njegovi igrači mogu da se oporave od onoga što se dešavalo u Engleskoj i sa Ostrva se vrate sa jednim trijumfom.
"Jednostavno moramo da zaboravimo meč protiv Engleske i sve to brzo da prevaziđemo. Potrebno je da se fizički i mentalno pripremimo za ono što nas očekuje. Došli smo u Severnu Irsku, idemo da pobedimo i osvojimo tri boda koji bi donekle ublažili sliku iz Notingema", rekao je Đorđević za sajt Fudbalsog saveza Srbije i dodao:
"Sa tim bodovima ostali bismo u trci za drugo mesto, a to je neka naša realnost u ovom trenutku, pored Engleske koja je i pre početka bila apsolutni favorit grupe".
Kvalifikacije za EP, 3. kolo
grupa F
Ukrajina - Engleska 18.30
Severna Irska - Srbija 20.30
U petak počinju Zimske olimpijske igre (ZOI) Milano‑Kortina 2026, na kojima će Srbija, kao zemlja koja nije velesila u zimskim sportovima ali joj je bitno da učestvuje, imati tri predstavnika.
Cene karata za Super Bowl, koji se igra 8. februara, važe za druge najviše u istoriji i u proseku iznose oko 8.230 dolara po ulaznici.
Odlazak Enza Maresce iz Chelseaja izgleda kao još jedna epizoda kluba ne uspeva da stabilizuje klupu. Međutim, ovaj slučaj je ilustracija dublje promene – trener više nije centralna figura moći, već deo šire organizacione slagalice.
Za nagradni fond na ovogodišnjem Australijan openu izdvojena je najveća suma u istroiji ovog turnira, čak 77,6 miliona američkih dolara, što je 16 odsto više u odnosu na 2025. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale ovog turnira, uvećavši zaradu od nagrada za nešto više od 870.000 dolara bruto.
Vrednost fudbalskih liga u Adria regionu najčešće se poredi kroz ukupne iznose, ali takav pristup brzo nailazi na jednostavan problem: lige nemaju isti broj klubova.
11.12.2025 13: 04
Selektor Srbije obratio se danas učesnicima seminara za obnovu trenerske licence.
08.12.2025 12: 36
Generalni sekretar Fudbalskog Saveza Srbije Branko Radujko gostujući na "K1" televiziji govorio o budućnosti A selekcije pod vođstvom Veljka Paunovića, planovima Saveza vezanim i za nacionalni tim i za klupski fudbal, sudijama...
04.12.2025 14: 44
Novi selektor Srbije za sajt Saveza govorio o ciljevima "orlova" u narednom periodu, vraćanju kulta selekcije, budućem radu i saradnicima.
04.12.2025 13: 47
Generalni sekretar detaljnije obrazložio sve uloge novog selektora.
pre 4 sata 22: 57
Fudbaleri Atalante su rutinski ostvarili plasman u polufinale Kupa Italije.
pre 4 sata 22: 57
Klub iz prestonice Španije bez većih problema plasirao se u polufinale Kupa kralja pobedom sa 5:0.
pre 6 sati 21: 45
On je za klub iz Minhena odigrao 311 utakmica i postigao je 100 golova, a sa Bajernom je osvojio 15 trofeja.
pre 6 sati 20: 55
"Lisice" su kršile pravila o profitu i finansijskoj održivosti.
Ostavite komentar