Bajern Barselona Florijan Virc | Arena Sport
srb
najnovije
Vesti iz fudbala

Bajern i Barselona u trci za talentovanog Virca

komentari (0)

Izvor: Tanjug

15.10.2023 18:40
Bajern i Barselona u trci za talentovanog Virca Tanjug/AP Photo/Martin Meissner, File

Čelnici Bajerna i Barselone zainteresovani su za mladog fudbalera Bajera iz Leverkuzena i nemačkog reprezentativca Florijana Virca, prenose nemački mediji.

Virc (20) ima ugovor sa Bajerom do juna 2027. godine, a Transfermarkt procenjuje da mladi nemački fudbaler vredi oko 85 miliona evra. On može da igra na poziciji veznog fudbalera, ali i kao krilni napadač. 

 

 

Nemački mediji prenose da skauti Barselone već neko vreme prate igre Virca, ali se u trku za angažovanje fudbalera ekipe iz Leverkuzena uključio i Bajern. Stručni štab Bajerna navodno planira da gradi igru u budućnosti oko Virca i Džamala Musijale, koji je u Minhen stigao 2019. godine iz Čelsija.

Virc je za klub iz Leverkuzena odigrao 113 utakmica i postigao je 26 golova, dok je za reprezentaciju Nemačke nastupio na 11 mečeva.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Kina zabranjuje rođendanske proslave za sportiste

Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).