pre 5 minuta 18: 56
Makabi bez Ti-Džej Lifa protiv Crvene zvezde
Krilni centar izraelskog tima povredio je rame na meču protiv Partizana.
TV Arena sport/ Screenshot
Derbi 10. kola Mozzart bet Prve Lige Srbije je opravdao očekivanja, igralo se otvoreno, muški, domaćin je poveo golom Stefana Stanisavljevića, ali je ofanzivu "romantičara" naplatio u finišu najbolji strelac PLS Aleksandar Kahvić: Kolubara - OFK Beograd 1:1 (1:0). "Romantičari" su ostali lideri i uz Smederevo jedina su ekipa bez poraza.
Stefan Stanisavljević je obeležio prvo poluvreme. Napadač "rudara" je u 23. minutu primio loptu na ivici šesnaesterca iskosa sa leve strane, okrenuo se, pomerio loptu metar-dva i onda je poslao dijagonalnom u sam gornji ugao! Evrogol, za vođstvo na poluvremenu.
Mladi tim "romantičara" je napadao, imao je i prilike, međutim, iskusni sastav Kolubare je umeo da sačuva golgetera Aleksandra Kahvića sve do 82. minuta, kada je posle povratne lopte sa druge stative prvi strelac PLS-a postigao deveti pogodak za 1:1. Do kraja meča su oba rivala tražila put do pobede, ali na kraju su čestitali jedni drugima na remiju.
Mladost GAT i Dubočica odigrali su buran remi. Domaćin je poveo u 89. minutu preko Jokića, ali u četvtom minutu nadoknade Momčilović je spasio poraza goste iz Leskovca.
Mozzart bet Prva liga Srbije, 10. kolo
Subota
Mačva - Jedinstvo 1:0 (0:0)
/Elijah 47/
Nedelja
Inđija - Tekstilac 1:0 (0:0)
/Maričić 49/
Radnički SM - Grafičar 2:1 (0:0)
/Gajić 57, Ivković 82 - Radojević 90+2/
Smederevo - RFK Novi Sad 1:0 (0:0)
/N. Obradović 62/
Vršac - Radnički NB 0:1 (0:1)
/Đokić 38/
Sloboda - Metalac 0:0
Ponedeljak
Mladost GAT - Dubočica 1:1 (0:0)
/Jokić 89 - Momčilović 90+4/
Kolubara - OFK Beograd 1:1 (1:0)
/Stanisavljević 23 - Kahvić 82/
Cene karata za Super Bowl, koji se igra 8. februara, važe za druge najviše u istoriji i u proseku iznose oko 8.230 dolara po ulaznici.
Odlazak Enza Maresce iz Chelseaja izgleda kao još jedna epizoda kluba ne uspeva da stabilizuje klupu. Međutim, ovaj slučaj je ilustracija dublje promene – trener više nije centralna figura moći, već deo šire organizacione slagalice.
Za nagradni fond na ovogodišnjem Australijan openu izdvojena je najveća suma u istroiji ovog turnira, čak 77,6 miliona američkih dolara, što je 16 odsto više u odnosu na 2025. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale ovog turnira, uvećavši zaradu od nagrada za nešto više od 870.000 dolara bruto.
Vrednost fudbalskih liga u Adria regionu najčešće se poredi kroz ukupne iznose, ali takav pristup brzo nailazi na jednostavan problem: lige nemaju isti broj klubova.
Srbija je u finalu protiv Mađarske potvrdila status vaterpolo velesile i šesti put osvojila titulu prvaka Evrope.
27.08.2025 13: 32
Novi teren je završen, ostaje da ga primi tehnička Komisija i izda upotrebnu dozvolu.
21.08.2024 18: 21
Najbolji strelac Mozzart bet Superlige govorio je za naš portal o iskustvima sa Edinom Džekom, izletom u Makabi iz Haife, Crvenoj zvezdi i brojnim drugim temama...
09.08.2024 20: 01
Fudbaleri Čukaričkog savladali su OFK Beograd na utakmici u okviru četvrtog kola Mozzart bet Superlige Srbije.
02.06.2024 11: 45
"Radi se na infrastrukturi, očekujemo menjanje kompletne ograde oko terena, reflektori rade, popravili smo ih, tako da se dosta toga promenilo nabolje", istakao je generalni direktor OFK Beograda povodom ulaganja u mlađe kategorije kluba.
YouTube
pre 4h
YouTube
pre 20h
YouTube
pre 20h
pre 19 minuta 18: 42
Golman Đirone Mark-Andre ter Štegen mora na operaciju tetive, saopštio je danas španski klub.
pre 28 minuta 18: 33
Engleski tim doživeo veliko i neprijatno iznenađenje u Finskoj.
pre 1 sat 17: 51
Turski reprezentativac potpisaće ugovor sa crno-belima iz Torina do 2030. godine.
pre 1 sat 17: 32
Klub iz Istanbula nije mogao sam da dovede iskusnog vezistu iz Saudijske Arabije.
Ostavite komentar