
pre 10 minuta 09: 40
Đoković inspiraciju nalazi tokom opuštanja: Tada se sve razbistri u umu
Srpski teniser Novak Đoković stigao je do četvrtfinala Vimbldona, gde će sutra igrati protiv Flavija Kobolija.
Engleski fudbalski reprezentativac Hari Megvajer izjavio je danas da uspešno može da se nosi sa kritikama zbog svojih igara u dresu Mančester junajteda i nacionalnog tima, prenose britanski mediji.
Engleska je pre nekoliko dana u prijateljskom meču pobedila Škotsku rezultatom 3:1, a Megvajer je postigao autogol. On se potom našao na meti navijača Škotske.
"Prošao sam kroz mnogo toga u poslednjih nekoliko godina. Bio sam kapiten Mančester junajteda skoro četiri godine. To je ogromna odgovornost i sve što sa njom dolazi. U tome ima dosta dobro i lošeg", rekao je Megvajer za britanski Ekspres.
On je priznao da je očekivao uvrede od navijača Škotske. "Takve stvari skidaju pritisak sa mojih saigrača, a ceo teret je na meni. Zbog toga oni igraju bolje. Ne mogu da se žalim na škotske navijače, ali sve je to posledica tretmana koji imam u poslednje vreme. Znali smo da će navijači Škotske biti neprijateljski raspoloženi prema nama, pošto smo videli da ne poštuju himnu. Ne brinite mogu da se nosim sa uvredama", rekao je Megvajer.
Megvajer je ove sezone odigrao samo jedan meč za Mančester junajted i to protiv Arsenala. On je prošle sezone odigrao samo 491 minut u Premijer ligi.
"Želim da igram za Mančester junajted. Menadžer Erik ten Hag je odlučio da ne igram. Međutim, predstoji nam još dosta utakmica i siguran sam da ću igrati", dodao je fudbaler Mančester junajteda.
Megvajer je priznao da je imao ponudu u letnjem prelaznom roku da karijeru nastavi u Vest Hemu.
"Nismo postigli dogovor, srećan sam što sam ostao u Mančester junajtedu. Prioritet je moja klupska karijera, kao i igre u reprezentaciji Engleske", zaključio je Megvajer.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
25.06.2025 22: 33
Katalonci razmatraju i pozajmicu Engleza iz Mančester junajteda.
12.06.2025 17: 40
Brazilski fudbaler zvanično je potpisao četvorogodišnji ugovor uz mogućnost produžetka saradnje na još jednu sezonu.
09.06.2025 19: 47
Klub sa "Old Traforda" pravi ozbiljnu rekonsrtukciju prvog tima, za novu sezonu.
03.06.2025 12: 30
Al Hilal ponudio 100 milioni funti za potpis reprezentativca Portugalije.
pre 1 sat 08: 50
Njukasl je dogovorio transfer sa Notingem Forestom kojim će na "Sent Džejms" stadion stići Entoni Elanga.
pre 10 sati 23: 09
Brazilac smatra da će u Minhenu imati više prostora za igru.
pre 10 sati 22: 52
Povređeni fudbaler Bavaraca nije se vratio sa ostatkom ekipe u Nemačku.
pre 11 sati 22: 39
Nekadašnji napadač Napolija, Lorenco Insinje se nada da će što pre pronaći novi klub jer mu je poziv u reprezentaciju Italije glavni cilj.
Ostavite komentar