15.08.2023 20:44
(KRAJ) TSC - Braga (1:4): TSC poražen i u revanšu, Portugalci na korak od Lige šampiona MN Press

Braga je opravdala ulogu favorita i u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Sa ubedljivih 4:1 savladala je TSC i ukupnim rezultatom 7:1, prošla u poslednje kolo kvalifikacija za elitno takmičenje.

TSC - BRAGA (1:4)

Stadion: TSC arena

Gledalaca: 4.500

Sudija: Jakob Kelet (Danska)

Žuti karton: Đorđević (TSC)

TSC (4-3-3): Simić - Đorđević (od 46. Antonić), Čalušić, Cvetinović, Petrović - Radin, Stanić, Kuveljić (od 46. Milosavljević) - Jovanović (od 46. Vlalukin), Rakonjac (od 69. Milovanović), Pantović (od 60. Šoš).

Braga (4-3-3): Mateus - Gomes, Niakate, Font, Marin - Karvaljo, Al Musrati (od 46. Rožer), R. Orta (od 46. Zalazar) - Bruma (od 46. Roni Lopes), Djalo, Pici (od 79. Sumare).

(UŽIVO) TSC - Braga

15.08.2023. 21:56

90. MINUT: Kraj utakmice, TSC ide u Ligu Evrope

Fudbaleri TSC-a izgubili su i u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona od Brage. Nakon 3:0 u Portugaliji, pred svojim navijačima poraženi su 4:1 i time okončali poslednju nadu za plasman u elitno takmičenje.

15.08.2023. 20:40

39. MINUT: GOOOL, Rakonjac pogađa za TSC

Popravio je TSC malo sliku na terenu. Oslobodio se pritiska Brage, krenuo je u ofanzivu i ubrzo došao do pogotka, a strelac za srpski tim bio je Rakonjac u finišu prvog poluvremena.

15.08.2023. 20:27

20. MINUT: TSC u velikom problemu, Braga vodi 4:0

Vidi se razlika u klasi. Braga ima ubedljivu prednost na TSC Areni. Vodi 4:0 posle svega 20 minuta, a debakl srpskog tima potpisao je Al Musrati.

15.08.2023. 20:19

16. MINUT: Katastofa Topoličana, Braga vodi 3:0

Sprema se prava katastrofa na TSC Areni. Iako je domaćin solidno otvorio utakmicu, kvalitet Brage preovladao je u nastavku utakmice. Portugalski tim vodi 3:0, a strelac je ponovo Bruma.

15.08.2023. 20:14

13. MINUT: GOOOL! Braga udvostručila prednost na TSC Areni

Taman što su izveli loptu sa centra, TSC je primio još jedan gol, a strelac drugog pogotka za Bragu bio je Bruma.

15.08.2023. 20:11

8. MINUT: GOOOL!! Braga vodi 1:0

Vodi Braga 1:0 na TSC Areni, a strelac je Pici.  Imali su igrači Žarka Lazetića kontrolu lopte i nekoliko povoljnih prilika, ali nisu uspeli da iskoriste šanse, dok je portugalski predstavnik iz gotovo prve prave šanse, postigao gol.

Kombinovali su gosti po desnoj strani, Gomez je poslao loptu u šesnaesterac TSC, a na pravom mestu našao se Pizi, koji je samo "otvorio stopalo" i prosledio loptu u mrežu Topoličana - 0:1.

15.08.2023. 20:03

1. MINUT: Počela je utakmica u Bačkoj Topoli

Počela je utakmica u Bačkoj Topoli. TSC juri zaostatak od tri gola iz prve utakmice i ukoliko napravi čudo pred svojim navijačima, za plasman u Ligu šampiona boriće se protiv pobednika duela Marsej - Panatinaikos. U slučaju još jednog neuspeha, igraće u grupnoj fazi Lige Evrope.