pre 49 minuta 11: 35
Saša Obradović otkrio - poznato kada se definitivno vraća Džoel Bolomboj!
Centar Crvene zvezde trebalo bi da bude spreman do početka iduće godine, odnosno tokom januara.
Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela izneo je utiske pred revanš meč crveno-belih i Leha iz Poznanja, koji možete od 21.00 sat gledati u direktnom prenosu na našem Premium 1 kanalu.
Prema prvim informacijama, stadion "Rajko Mitić" prilično je popunjen. Velika je poseta u Beogradu, a direktor Crvene zvezde smatra da će upravo navijači biti važan faktor u revanšu.
"Vidim da je sat vremena pred meč stadion dobro popunjen, da su navijači prepoznali ono dobro što klub radi, i da su se okupili u velikom broju očekujući nešto dobro, a mi ćemo pokušati da im to ispunimo", rekao je Mrkela i dodao:
"Pre svega, moram reći da su na ovom nivou sve utakmice zahtevne i teške. Leh je odlična ekipa sa jakin individualcima i visokim intenzitetom igre. Naš kvalitet je na prošlom meču došao do izražaja, a danas nas opet čeka težak okršaj. Moramo ostati u našem prepoznatljivom ritmu koji forsiramo, i moramo biti disciplinovani. Verujem da će uz podršku navijača, doći i rezultat".
Smatra Mrkela da još uvek čekamo pravu i pre svega uigranu Zvezdu.
"Mi smo aktivni tokom cele godine. Sve što pripremamo, pokušavamo sprovesti u prelaznom roku. Dosta smo radili, doveli smo sedam novih igrača, a cilj nam je uvek da budemo jači svake godine. Mislim da smo to i ove uspeli i da ćemo uz bolju uigranost ekipe na poslednjem dvomeču pred Ligu šampiona izgledati još bolje".
Kao i raniijh godina, Zvezda ne prestaje da napreduje...
"Mi uvek imamo najviše ciljeve - i kada je domaće prvenstvo, i Kup i Liga šampiona u pitanju. Zvezda je klub koji stalno zahteva visoke rezultate, tako da traži da ste uvek spremni. Sve smo organizovani, sada smo veoma dobro organizovan klub koji predviđa stvari i deluje u pravom trenutku kada je to potrebno".
O prelaznom roku...
"Nije gotov prelazni rok, ima još 15-20 dana. Moguće je da dođe do odlazaka, a oni će diktirati odlaske. Na osnovu svake utakmice koju odigramo, donosimo odluke o pojačanjima, te je moguće da dođe još koje".
I za kraj, Mrkela je dao uvid u tim koji izlazi na teren večeras, a sa kojim je proveo čitav dan.
"Spremali smo ekipu od poslednjeg zvižduka u Poznanju. Spremali smo je na ono što je čeka ovde. Igrači su fokusirani i spremni da daju maksimum".
Širenjem na Dubai, Beč i Kluž, ABA liga prelazi u novu fazu, od regionalne tradicije do međunarodnog tržišta gde biznis nadjačava geografiju.
Projekt NBA Evrope prelazi iz koncepta u implementaciju. Izvršni direktor NBA Evrope George Aivazoglou potvrdio je da je cilj da liga počne u oktobru 2027. godine, dok komesar Adam Silver taj vremenski okvir naziva "ambicioznim, ali realnim" i naglašava da ne želi odgađanje posle 2028.
Premijer liga je skupo takmičenje u kojem je uspeh teško postići, te je sve izraženija potreba za velikim zaduživanjem kako bi se došlo do željenog uspeha. Nova grupa kreditora sada pokušava da se uključi u ovu igru.
Sporting iz Lisabona prikupio je 225 miliona evra prodajom obveznica za modernizaciju stadiona i njegovo pretvaranje u zabavni centar.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
10.08.2025 13: 00
Druga utakmica dvomeča sa Lehom na programu je u utorak od 21.00 (A1P) u Beogradu,
06.08.2025 11: 38
Novinari iz Poljske bavili su se kvalitetima srpskog šampiona koji im večeras od 20.30 gostuje u Poznanju.
06.08.2025 09: 16
Susret srpskog šampiona i poljskog predstavnika na programu je večeras od 20.30 uz direktan prenos na Areni 1 Premium.
14.12.2023 14: 45
Sportski direktor fudbalskog kluba Crvena zvezda Mitar Mrkela istakao je da je veoma ponosan i zadovoljan igrom crveno-belih u ovoj sezoni Lige šampiona.
YouTube
pre 16h
YouTube
pre 16h
YouTube
pre 16h
YouTube
pre 16h
pre 1 sat 11: 10
Utakmicu iz Leskovca možete pratiti u direktnom prenosu od 18 časova na našem Premium 1 kanalu.
pre 13 sati 22: 49
Okončani su današnji mečevi u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2026. godine.
pre 13 sati 22: 47
Škoti uprkos porazu od Grčke (2:3) imaju sve u svojim rukama jer Danci nisu uspeli da pobede Belorusiju na Parkenu 2:2.
pre 13 sati 22: 30
Selektor Španije bez euforije dok se meč sa Turskom ne završi.
Ostavite komentar