pre 1 minut 14: 45
Publika odlučila: Janik Siner robot na terenu, miljenik van njega
Italijan treću godinu zaredom miljenik publike na ATP turu.
AP Photo/Martin Meissner
Trener fudbalera Bajerna Vensan Kompani izjavio je da žali za propuštenim šansama igrača minhenskog kluba u četvrtfinalu Lige šampiona protiv Intera. Fudbaleri Intera plasirali su se u polufinale LŠ, pošto su u sredu u Milanu odigrali bez pobednika, 2:2 sa Bajernom u revanš utakmici četvrtfinala.
Inter je izborio plasman u polufinale LŠ, pošto je u prvom meču pobedio 2:1.
"Došli smo u Milano i pokazali pozitivnu stranu Bajerna. Imali smo dobar osećaj kod dosta stvari i izvanrednu podršku navijača. Sve je počelo kako smo želeli. Onda dva trenutka, koja pokazuju i kvalitet Intera, ali kod kojih bismo voleli da smo bolje odreagovali. Bilo je i dosta momenata gde smo mogli da postignemo gol", izjavio je Kompani, preneo je zvanični sajt Bajerna.
Finale LŠ biće odigrano 31. maja u Minhenu.
"Teška je realnost da nećemo igrati finale Lige šampiona na svom terenu. To ne možemo da promenimo. Znamo da smo uradili dovoljno da pobedimo u ove dve utakmice", dodao je trener Bajerna.
Kompani je istakao da je Bajern propustio veliki broj šansi.
"Imali smo toliko šansi. Mislim da će i nakon ove utakmice da bude isti osećaj. Veoma su dobar tim, jako dobro su vođeni. Izabrao bih da odigramo ovakav tip utakmice protiv ovakvog tima, ali najviše žalim za rezultatom", istakao je Kompani i dodao da je sada glavni cilj Bajerna da osvoji titulu u Bundesligi.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
17.03.2023 12: 22
Takođe, žreb je spojio i Real i Čelsi, što će biti drugi derbi četvrtfinala
09.12.2025 13: 28
Ovog utorka počinje 6. kolo Lige šampiona, koje nam donosi neke veoma uzbljive utakmice.
21.10.2025 19: 51
Bajern nastavlja svoje obaveze u UEFA Ligi šampiona, a sutra od 21.00 časova dočekuje Briž u okviru treće runde ovog dela takmičenja.
06.06.2025 15: 01
Nakon što je Sesk Fabregas dao negativan odogovor rukovodstvu Intera, čelnici milanskog kluba su se, kao što smo pisali u toku jučerašnjeg dana, okrenuli Kristijanu Kivuu koji je ovog jutra stigao na novu rundu razgovora.
pre 22 minuta 14: 25
Humanitarna utakmica „Prijatelji za Darka“ biće odigrana u utorak, 16. decembra 2025. godine, od 18.00 časova na Banjici.
pre 47 minuta 14: 00
Njegov pogodak i način na koji je reagovao po ulasku u igru privukli su pažnju i trenera Lećea, Euzebija Di Frančeska, koji je posle meča detaljnije govorio o razvoju mladog napadača i napretku koji pokazuje.
pre 1 sat 13: 40
Svetsko prvenstvo u fudbalu magnet za navijače čak i kada ulaznice previše koštaju.
pre 1 sat 13: 20
Evropska fudbalska federacija izdvojila određenu svotu novca za svoje članove iz zemlje, koja ne može da učestvuje u njenim takmičenjima.
USKORO!
Sve o sportu na jednom mestu
APP TV Arena sport
2 dana
Ostavite komentar