Zvezdini navijači kao 1996. godine: Omaž poslednjem susretu pred početak dvoboja Lige šampiona
TV Arena sport
Navijači Crvene zvezde pripremili su lep prikaz istorije kluba u dočeku Barslone tokom četvrtog kola Lige šampiona.
Na severnoj tribini osvanula je koreografija identična kao i 1996. godine kada je Barselona poslednji put igrala na stadionu "Rajko Mitić" u četvrtfinalu Kupa pobednika kupova.
Svaki sektor "Rajka Mitića" imao je posebnu koreografiju. Atmosfera koju svaka ekipa očekuje kada dođe na Zvezdin stadion u Beogradu.
Ostavite komentar