pre 15 minuta 21: 07
Hobotnica Ševalije odveo PSŽ do Superkupa: Marsej nemoćan u penal seriji
Fudbaleri Pari Sen Žermena su po četvrti uzastopni put šampioni Superkupa Francuske!
Mladi fudbaleri Crvene zvezde dobili su prvo poluvreme meča sa Barselonom, u četvrtom kolu Omladinske Lige šampiona, ali su u nastavku, za samo tri minuta, izgubili tu prednost. Ne uspevši do kraja da iskoriste šanse za izjednačenje.
Trener Nenad Milijaš ponosan je na klince crveno-belih, ali mu je krivo što nisu ostvarili prvu pobedu ili makar drugi remi od početka nove sezone elitnog takmičenja za postave s igračima do 19 godina.
"Lepa utakmica za našu decu, žao mi je što na kraju nismo uspeli da dođemo do boda ili sva tri, jer mislim da smo zaslužili. Odigrali su sjajnu utakmicu protiv vrhunske ekipe, koja je perfektno tehnički obučena. Bila je teška utakmica i sigurno su nezadovoljni, iako su dali sve od sebe", tako je meč video Zvezdin strateg.
MN Press
Vasilije Kostov, omladinac FK Crvena zvezda, strelac protiv Barselone
Uprkos tome, bivši fudbaler kluba sa stadiona "Rajko Mitić" još jednom je pohvalio momke koje vodi.
"Moje mišljenje je da ako pruže maksimum i odigraju kao danas, onda su svesni da su uradili sve što je do njih da dođu do dobrog rezultata. Tada mogu da budu zadovoljni i ponosni. Srećan sam što su imali priliku da igraju protiv Barselone, kao i što su prikazali dobru partiju".
U razgovoru za kluski sajt, nekadašnji vezista govorrio je i o očekivanjima od naredna dva susreta.
"U preostale dve utakmice vidim priliku za našu decu da se pokažu, da ih vide i da mogu da računaju na njih. Čestitam im što su tim, ima pojedinaca, ali njih ”izbacuje” tim. Oni to iz utakmice u utakmicu u Evropi pokazuju. Nije lako igrati ovakve mečeve, razlika je kao i prvom timu kada se igraju utakmice u Evropi i u prvenstvu", zaključio je Nenad Milijaš.
Nemci, uprkos punim tribinama i impresivnoj posećenosti, više nisu u prvom planu.
Sportska 2026. godina biće prva u kojoj se svi ključni trendovi industrije sudaraju u isto vreme.
Ako se na kraju 2025. povuče crta ispod saudijske sportske strategije, slika je jasnija nego pre dve godine, ali i neugodnija za one koji su očekivali brze odgovore.
Kad sportski direktor Eintracht Frankfurta objašnjava zašto klub zapošljava čak dva stručnjaka za san, on polazi od toga da se igrači mogu razvijati samo ako svakodnevno, predano daju svoj maksimum i da je za to neophodno da imaju dobar san.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
06.11.2024 14: 51
Fudbalski podmladak crveno-belih nije uspeo da sačuva prednost u meču elitnog evropskog takmičenja.
28.11.2023 16: 21
Omladinci Jang Bojsa pobedili su vršnjake iz Crvene zvezde 2:1 (1:0) u petom kolu Grupe "G" UEFA Omladinske Lige šampiona.
10.12.2025 18: 52
Mladi fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da izbore plasman u 1/16 finala omladinske Lige šampiona, pošto su poraženi od Žiline iz Slovačke nakon drame u penal seriji 7:6. U regularnom delu Žilina je slavila sa 2:0 (1:0).
26.11.2025 14: 52
Crveno-beli pobedili Žilinu 3:1 (2:1) u prvom meču poslednjeg kola kvalifikacija za šesnaestinu finala Omladinske Lige šampiona.
YouTube
pre 50min
YouTube
pre 22h
pre 15 minuta 21: 07
Fudbaleri Pari Sen Žermena su po četvrti uzastopni put šampioni Superkupa Francuske!
pre 22 minuta 21: 00
Prenos derbija 21. kola Premijer lige možete pratiti na kanalu TV Arena 1 premium.
pre 2 sata 19: 12
Srpski fudbaler je od jula prošle godine bio član Ciriha, za koji je odigrao 10 utakmica u svim takmičenjima, bez ijednog postignutog gola.
pre 2 sata 18: 51
Barem tako najavljuju iz Španskog fudbalskog saveza nakon razogovra sa klubovima.
Ostavite komentar