
pre 39 minuta 15: 13
Trenirali smo kao ludi, to je napravilo razliku: Gabrijel Žezus o najubedljivijoj pobedi Arsenala u Ligi šampiona
Brazilac iz redova engleskog tima tvrdi da "šestica" od prošle noći nije bila slučajna.
Inter je prošle nedelje u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona pobedio Benfiku u Lisabonu (2:0), a pred sutrašnji revanš trener domaćina Simone Inzagi veruje da će njegov tim izboriti plasman u polufinale Lige šampiona.
"Porazi su prošlost. Moramo da se fokusiramo na sutrašnji meč. Čeka nas važna i teška utakmica. I pored loših rezultata, ne igramo loše. I dalje stvaramo šanse", rekao je Inzagi na konferenciji za medije u Milanu.
Trener Intera se našao na meti kritika posle loših igara milanskog kluba u Seriji A.
"Navikao sam na to. Bolje je da kritikuju mene nego moje igrače. Ova kritika nam daje motivaciju da radimo još više i bolje. Nismo bili dovoljno dobri u Seriji A. Imali smo svojih problema, ali još ima vremena za bolje rezultate. Sada moramo da se fokusiramo na to da našim navijačima pružimo sjajno veče koje će nam omogućiti da prođemo u polufinale LŠ. Mislim da bi to bila velika prekretnica za naš klub".
Bolji iz meča Inter - Benfika sastaće se u polufinalu LŠ sa pobednikom duela između Milana i Napolija.
"Znamo da naš plasman na tabeli Serije A nije ono što smo želeli, ali naš jedini fokus je Benfika. Znamo da imamo prednost, ali moramo da damo sve od sebe protiv tima koji u poslednje vreme ne postiže dobre rezultate, ali je i dalje veoma opasan", zaključio je Inzagi.
UEFA Liga šampiona, revanš mečevi četvrtfinala
Utorak
(0:2) Čelsi - Real Madrid 21.00 (TV Arena Premium 2)
(0:1) Napoli - Milan 21.00 (TV Arena Premium 1)
Sreda
(0:3) Bajern - Mančester siti 21.00 (TV Arena Premium 1)
(2:0) Inter - Benfika 21.00 (TV Arena Premium 2)
Polufinale
Real/Čelsi - Mančester s./Bajern
Milan/Napoli - Benfika/Inter
Mečevi se igraju 9. i 16. maja
Finale
Istanbul, 10. jun
08.11.2023 20: 38
Real Sosijedad je ubedljivo savladao Benfiku 3:0 (3:0) u četvrto kolu Grupe D UEFA Lige šampiona.
03.10.2023 20: 39
U prvom meču 2. kola Grupe D Lige šampiona, Real Sosijedad bio je bolji od RB Salcburga u Austriji.
11.06.2023 10: 00
Simone Inzagi, trener Intera, žali za porazom u finalu Lige šampiona, ali je ujedno ponosan na pruženu partiju protiv Sitija.
10.06.2023 10: 40
Simone Inzagi, trener Intera "preživeo" je silne smene i doveo tim do finala Lige šampiona.
YouTube
pre 7h
YouTube
pre 7h
YouTube
pre 7h
YouTube
pre 16h
pre 16 sati 23: 49
Drugo veče petog kola UEFA Lige šampiona bilo je u najmanju ruku specifično. Na osam odigranih susreta bilo je čak pet remija, a pobede su ostvarili PSV, Arsenal i Real Madrid.
pre 19 sati 20: 39
Ranko Stojić, stručni konsultant TV Arena sport, temeljno je analizirao poraz Crvene zvezde u Bernu ističući i dobre i one loše stvari.
29.11.2023 12: 29
Napadač Crvene zvezde Jovan Mijatović nalazi se na Juventusovoj listi interesantnih igrača za januar.
29.11.2023 09: 57
Milan je porazom od Borusije iz Dortmunda na San Siru na korak od ispadanja iz Evrope.
pre 39 minuta 15: 13
Brazilac iz redova engleskog tima tvrdi da "šestica" od prošle noći nije bila slučajna.
pre 1 sat 14: 10
Poznato je kada počinje suđenje vlasnicima engelskog kluba, koje već sada izaziva ogromnu pažnju fudbalskog sveta.
pre 3 sata 12: 45
Najbolja srpska fudbalska reprezentacija lošije rangirana u svetskom pporetku nacionalnih timova nego prošli put.
pre 3 sata 12: 24
Austrijanac srpskog porekla nije postigao običan pogodak u spektakularnom preokretu svog tima na "La Lužu".
Ostavite komentar