25.10.2023 23:19
(VIDEO) Liga šampiona grupa F: PSŽ siguran protiv Milana koji još nije postigao gol Tanjug/AP Photo/Thibault Camus

Nisu fudbaleri Milana ni na trećoj utakmici ovogodišnjeg izdanja Lige šampiona uspeli da postignu gol, pa se iz Pariza vraćaju sa tri gola u svojoj mreži - 3:0 (1:0).

Domaći PSŽ je bio bolji rival, mogao je i u još nekoliko navrata da savlada golmana italijanske ekipe, pa koliko god to čudno zvučalo, gosti mogu da budu zadovoljni ovim rezultatom, jer Dembeleu je u 77. minutu poništen gol zbog ofsajda, a Kilijan Mbape je u finišu meča pogodio stativu.

U drugoj utakmici grupe F Dortmund se iz Njukasla vraća sa tri osvojena boda koja im je doneo Feliks golom u 45. minutu, ali su igrači nemačkog tima na tom susretu imali mnogo sreće, budući da su prvotimci domaće ekipe promašili veliki broj izglednih prilika.