pre 8 minuta 02: 36
(UŽIVO): Brazil - Haiti: Izabarnici Karla Anćelotija nemaju pravo na kiks
Jedan od najboljih selekcija sveta apsolutni favorit u ovom okršaju, koji počinje (02.30 TV Arena Premium 1).
Od planirana bar četiri boda u oktobarskim duelima sa Švajcarskom i španijom, Srbija je uspela da uzme tri. Na ruku je "orlivma" išao i rezultat iz Cirih, gde je Švajcarska ugostila Dansku.
Izabranici Murata Jakina razočarali su navijače, a lepe vesti Draganu Stojkoviću ii njegovim izabranicima doneo je Kristijan Eriksen.
Plejmejker Mančester junajteda postigao je odlučujući pogodak za Dansku u remiju na "Kibun parku" za 2:2.
Upravo je taj pogodak i uvećao šanse Srbiji da izbori opstanak u A diviziji Lige nacija. To znači da bi u trenutnoj projekciji i bod Cirihu praktično garantovao mesto u eliti i za narednii ciklus takmičenja.
Igrali su Švajcarci mnogo bolje nego u Leskovcu, čak su i dva puta vodili. Prvo je Remo Frojler matirao Kaspera Šmajhela, ali samo 60 sekundi kasnije Gustav Isaksen je na asistenciju Eriksena poravnao rezultat.
Domaćin je ponovo stekao prednost, ovoga puta siguran sa bele tačke bio je Zeki Amduni. Na kraju Eriiksen je ipak, upropastio već viđeno slavlje domaćiih, a Srbiji dao nadu da može da ostane u najkvalitetnijem taakmičenju.
Inače, "orlovi" će u Cirih bez požutelih Erakovića i Pavlovića, problem je i povreda Veljkovića, tako da će Stojković za taj meč morati da traži rešenje možda čak i u domaćoj ligi.
Međunarodni sportski događaji obično su veliki generatori prihoda. A nema veće pozornice od Svetskog prvenstva u fudbalu.
Nakon što su Zelenortska Ostrva u ponedeljak odigrala 1:1 sa Španijom, ostvarivši jedan od najneočekivanijih rezultata u tokom ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, sve oči bile su uprte u njihovog golmana koji je teren napustio u suzama.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo prvo je koje se održava nakon što su tržišta predviđanja poput Kalshija i Polymarketa stekla veliku popularnost kao novi način klađenja na sportske događaje.
Broj koji sve objašnjava je 4,81. Toliko slavnih fudbalera na milion stanovnika, prema podacima Pantheon projekta Univerziteta MIT, proizvela je Hrvatska u poslednjih 165 godina.
Meksiko i SAD su ostvarili uverljive pobede, dok je Kanada odigrala nerešeno sa Bosnom i Hercegovinom.
24.03.2025 08: 00
Ulazak Stefana Mitrovića definitivno je uneo neku novu energiju, a konačan proizvod bili su golovi za pobedu i ostanak u elitnom takmičenju Lige nacija.
23.03.2025 20: 00
U odnosu na utakmicu u Beču, Stojković je od prvog minuta dao šansu Pavloviću, Milenkoviću, Terziću i Živkoviću
23.03.2025 17: 29
Malu podršku sa tribina ima i selekcija Austrije, ali je to mali broj ljudi u odnosu na onaj koji je bodrio Srbiju u Beču.
23.03.2025 17: 04
Gosti će meč u Beogradu početi bz Alabe i Arnatuovića
YouTube
pre 29min
YouTube
pre 3h
YouTube
pre 3h
pre 3 sata 23: 00
Srpski fudbaler Uroš Miladinović produžio je ugovor sa Čukaričkim do 2028. godine, saopštio je danas beogradski klub.
pre 4 sata 22: 10
Bajer iz Leverkuzena nastavio je sa jačanjem ekipe za narednu sezonu, pošto je u svoje redove doveo portugalskog fudbalera Alfonsa Moreiru iz redova Lionskog Olimpika.
pre 5 sati 20: 50
Fudbalski klub Železničar iz Pančeva nastavlja da slaže kockice za sezonu u kojoj ga očekuje najveći izazov u istoriji kluba – nastup na evropskoj sceni.
pre 6 sati 20: 25
Holandski fudbaler Jan Pol van Heke novi je igrač Totenhema, saopštio je engleski klub.
Ostavite komentar