pre 3 minuta 21: 04
(UŽIVO, VIDEO) Barselona - Crvena zvezda (2/4): Katalonci se "raspucali", Klajburn nezaustavljiv
Sav trud i rad se sveo na jednu utakmicu, odnosno najveći ispit do sada u "Blaugrani".
Fudbaleri Partizana su savladali IMT 5:2 (2:0) u 21. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije i tako se vratili na lidersku poziciju na tabeli.
Svoje utiske nakon meča je podelio trener crno-belih, Igor Duljaj. On je bio zadovoljan što su svi debitanti postigli pogodak na današnjoj utakmici.
"Prvo bih želeo da pohvalim obe ekipe i kolegu koji je danas igrao izuzetno hrabro. Malo smo bili nervozni pri rezultatu 3:2. Ono što može da me raduje je što su svi igrači koji su debitovali postigli po gol i da su već na neki način postali miljenici navijača Partizana. Ovom prilikom bih želeo da se zahvalim svakome ko je došao. Najvažnija su tri boda uz dobru igru gde ima prostora za napredak", izjavio je Duljaj za TV Arena sport.
Mateus Saldanje je završio meč ranije usled povrede, a Duljaj je otkrio šta je u pitanju.
"Saldanja je dobio jak udarac u zadnju ložu, nadam se da ništa nije strašno. Ono što me brine je da je Nikolić dobio četvrti žuti karton i neće moći da nastupi u Surdulici", rekao je šef struke aktuelnog lidera Superlige Srbije.
Trener IMT-a, Nebojša Jandrić smatra da su njegovi izabranici zaslužili više i da mu je žao što je meč završen ubedljivom pobedom.
"Čestitam Partizanu na pobedi. Mislim da smo i na ovoj utakmici kao i na prethodnoj mogli daleko više rezultatski. Žao mi je što smo primili pet golova, ali mi smo sa igračem manje pokušali da napademo i dođemo do pozitivnog rezultata. Negativan mi je utisak kada je u pitanju prvo poluvreme jer smo mogli mnogo bolje da donosimo odluke u završnici. Na kraju individualnim greškama došli do toga da gubimo poluvreme sa dva gola razlike. Mislim da smo bili blizu pozitivnog rezultata. Teška utakmica, zahteva i mentalno i fizički za naše igrače i žao mi je što se završila ovako ubedljivo jer mislim da smo zaslužili više", izjavio je Jandrić
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
16.12.2025 12: 40
Generalni direktor Partizana, zajedno sa fudbalerima Milanom Vukotićem i Stefanom Milićem, našao način da "reši" odluku poslednjeg rivala u ovoj godini.
15.12.2025 14: 23
Fudbalski klub Partizan oglasio se zvaničnim saopštenjem povodom odluke FK IMT da cenu karata za gostujuće navijače pred predstojeći duel dva tima odredi na čak 3.000 dinara.
02.03.2025 09: 25
Tekstilac i Partizan igraju od 14.00 časova, a Crvena zvezda i IMT od 16.00 časova u 26. kolu Mozzart bet Superlige. Prenosi su na kanalima TV Arena 1 Premium.
01.01.2025 12: 42
Za fudbalskim klubom Partizan je još jedna godina, te smo stoga pokušali da kratkim tekstom sumiramo 2024. godinu, u kojoj se mnogo štošta desilo u crno-belom taboru, a opet je sve ostalo prilično slično...
YouTube
pre 8min
YouTube
pre 22h
YouTube
pre 1d
pre 37 minuta 20: 30
Rafael Markez preuzeće dužnost selektora fudbalske reprezentacije Meksika po završetku Svetskog prvenstva, potvrdio je direktor nacionalnog tima Duilio Davinjo, preneo je danas "Foks sport".
pre 1 sat 19: 43
Zanimljiva vest stiže iz Saudijske Arabije, gde bi Kristijano Ronaldo uskoro mogao da napravi potez koji bi ušao u istoriju fudbala. Naime, Al Nasr razmatra mogućnost da naredne sezone u prvi tim priključi Kristijana Ronalda mlađeg, 15-godišnjeg sina portugalske legende.
pre 1 sat 19: 23
Fudbaleri Mančester sitija Rodri i Ruben Dijas propustiće zbog povreda meč 34. kola engleske Premijer lige protiv Barnlija
pre 2 sata 18: 35
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković izjavio je danas u Beogradu da "crveno-bele" očekuje zahtevan meč protiv Železničara i dodao da njegov tim ide u Pančevo da ostvari svoj cilj.
Ostavite komentar