pre 4 minuta 08: 15
Terens Kraford završio karijeru: Neporaženi šampion odlazi na vrhuncu
Profesionalac je postao 2008, prvu svetsku titulu osvojio 2014, a ukupno je uzeo 18 svetskih naslova u pet kategorija.
Najbolji srpski arbitar Srđan Jovanović biće glavni sudija na revanš meču osmine finala Lige Evrope između Betisa i Mančester junajteda, koji će biti odigran u četvrtak od 18.45 časova u Sevilji, saopštila je danas Evropska fudbalska unija (UEFA).
Jovanoviću će pomagati sunarodnici Uroš Stojković i Milan Mihajlović. UEFA je za četvrtog arbitra meča u Sevilji odredila Novaka Simovića. U VAR sobi biće Italijani Paolo Valeri i Danijele Doveri.
Mančester junajted je u prvom meču slavio sa 4:1.
Jovanović je već sudio ove godine nokaut fazu nekog evropskog takmičenja, a pravdu je delio na prvom susretu Intera i Porta, na kome je milanski tim odneo pobedu od 1:0 golom Romela Lukakua u samom finišu utakmice.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
30.01.2025 09: 20
Rimljani, zauzimaju 21. mesto sa 9 bodova i pokušaće da bude na nivou pre poraza od Alkmara. Klaudio Ranijeri se oslanja na ključne igrače poput Dibale, koji je nedavno produžio ugovor sa klubom do 2026. godine.
22.01.2025 18: 23
Sa nova tri boda Bešiktaš je ušao ponovo u borbu za elimicaonu fazu Lige Evrope i trenutno se nalazi na 18. mestu, dok je Atletik Bilbao još ranije obezbedio mesto među osam najboljih.
28.11.2024 12: 00
Fenerbahče protiv čeških klubova ima dugu istoriju. U 14 dosadašnjih utakmica ostvario je pet pobeda, dva remija i sedam poraza
07.11.2024 11: 10
U svakom slučaju domaćem timu će nedostajati Kristijan Eriksen, Mejson Maunt, Luk Šo i Hari Megvajer.
pre 9 sati 23: 14
Real Madrid prolazi kroz rezultatski i tranzicioni turbulentni period, a paralelno sa borbom na terenu u klubu se već razmišlja o dodatnim opcijama za jačanje sredine terena. Kako prenose španski i engleski mediji, pogled "kraljevskog kluba" usmeren je ka Mančesteru, gde je u fokusu mladi vezista Junajteda, Kobi Mainu.
pre 9 sati 22: 59
Fudbaleri Čelsija izborili su plasman u polufinale EFL Kupa, pošto su na gostovanju savladali Kardif rezultatom 1:3, ali znatno teže nego što se očekivalo. Iako je razlika u kvalitetu bila očigledna, trećeligaš je pružio snažan otpor i dugo držao neizvesnost na snazi.
pre 10 sati 21: 21
Kako prenosi poljski novinar Tomaš Vlodarčik, Bukari će pojačati tim iz donjeg doma Eskstraklase i postati rekordan transfer.
pre 11 sati 20: 35
Real Betis se obavezao da će svake godine predstaviti budžet za tekuću sezonu i to obećanje su ispunili.
SKENIRAJ!
Najbolji sportski sadržaj
Na app TV Arena sport
Ostavite komentar