Spartak ubedljiv protiv Železničara, tri gola mreži Pančevaca

Autor: Kosta Simetić

13.08.2023 23:00
Spartak ubedljiv protiv Železničara, tri gola  mreži Pančevaca MN Press

Fudbaleri Spartaka iz Subotice lako su došli do pobede protiv Železničara iz Pančeva i tako upisali drugu pobedu u Mozzart Bet Superligi Srbije - 3:0 (1:0).

Ekipa sa severa Srbije povela je preko Luke Bijelovića u 24. minutu, a isti igrač bio je u centru pažnje i u 31, kada je njegov udarac sa bele tačke zaustavio Mladen Živković.

To nije bio jedini promašeni penal na ovom meču. U 39. minutu Želja je dobila pravi poklon da se vrati utakmicu, ali je neprecizan sa 11 metara bio Lazar Romanić, dok je na visini zadatka bio golman Filip Mladenović.

Železničar je gajio nade u povratak sve do 84. minuta kada je Vojo Ubiparip pogodio za 2:1, a konačan rezultat svega dva minuta kasnije postavio je Miloš Rošević.