pre 4 minuta 23: 37
BiH prišla na korak do Mundijala: Triler završnica, penali i veliko slavlje u derbiju "zmajeva" - Italiju čeka pakao u Zenici!
Okončani su današnji mečevi u plej-of fazi kvalifikacija za Mundijal 2026. godine...
Sjajan način da se završi nedeljni program Mozzart Bet Superlige Srbije! Fudbaleri IMT-a i Vodžovca podelili su plen, a na kraju je bilo 2:2 (0:0).
Nakon ne toliko atraktivnog prvog poluvremena, usledio je spektakl u drugom.
Već u 47. minutu Bogdan Jočić je doneo prednost svom timu, ali je onda Luka Luković nakon zbrke u šesnaestercu uspeo da poravna rezultat.
Za vođstvo "traktorista" pobrinuo se Nikola Glišić koji je odličnim udarcem lecom nogom poslao loptu iza leđa Andrije Katića.
Ipak, bilo je suđeno da bude nerešeno, pošto je Borisav Burmaz uspeo da zatrese mrežu rivala i tako postavi konačan rezultat.
Imao je IMT ogromnu šansu da dođe do celog plena, Glišić je pred kraj utakmice sa desnog boka proigrao Lukovića koji je promašio zicer.
Zanimljivo je da je IMT zvanično bio domaćin meča koji se igrao na stadionu u Zaplanjskoj, inače domaćem terenu ekipe Voždovca.
Mozzart Superliga, 2. kolo
Četvrtak
Radnički Niš - TSC 0:3 (0:0)
/Ćirković 64, Rakonjac 84, Kuveljić 90/
Subota
Javor - Novi Pazar 3:1 (1:0)
/Gigić 13, Obradović 47, Kembel 51 - Adešinja 56/
Železničar - Mladost 0:2 (0:2)
/Sremčević 14, Milošević 36/
Nedelja
Crvena zvezda - Napredak 4:0 (3:0)
/Kraso 5 pen, 71, Bukari 35, Mijailović 37/
Radnički 1923 - Čukarički 1:2 (0:0)
/Činedu 62 - Docić 57, Tošić 67/
Vojvodina – Partizan 0:2 (0:0)
/Saldanja 47, menig 74/
IMT - Voždovac 2:2 (0:0)
/Luković 53, Glišić 74 - Jočić 47, Burmaz 77/
Ponedeljak
Radnik - Spartak 18.00 (TV Arena 1 Premium)
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
Evropski klubovi i reprezentacije suočavaju se sa finansijskom nestabilnošću, oslanjanjem na jednog sponzora i skupom infrastrukturom.
Vrednost NBA klubova snažno je porasla u poslednjih desetak godina, a prosečna vrednost franšize danas prelazi pet milijardi dolara.
Fabrizio Romano nije samo sportski novinar. On je danas jedan od najuticajnijih digitalnih novinara na svetu i verovatno najpoznatiji insider u fudbalskom biznisu.
Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.
13.11.2024 13: 26
Posle boda protiv IMT-a, klub sa Banovog brda nalazi se na sedmom mestu sa 23 boda, a narednu utakmicu igra protiv Radničkog u Nišu
18.09.2024 20: 10
Fudbaleri Radničkog 1923 rutinirali su u gostima ekipu IMT-a u naknadno odigranom meču drugog kola Mozzart Bet Superlige Srbije.
22.08.2024 16: 30
Klub iz Norveške i 21-godišnji vezista potpisali su trogodišnju saradnju
24.05.2024 20: 40
Gotovo je nadmetanje u plej-autu Mozzart Bet Superlige Srbije i sada je jasno da su iz lige ispali Voždovac i Radnik, dok će u baraž Javor i Železničar. Živu glavu spasili su Radnički Niš i IMT, dok su Spartak i Novi Pazar od ranije sigurni, ali krenimo redom.
YouTube
pre 38min
YouTube
pre 41min
YouTube
pre 51min
YouTube
pre 59min
pre 5 minuta 23: 37
Okončani su današnji mečevi u plej-of fazi kvalifikacija za Mundijal 2026. godine...
pre 6 minuta 23: 36
U finalima plej-ofa 31. marta sastaće se BiH - Italija u Zenici, Švedska i Poljska u Stokholmu i Češka i Danska u Pragu.
pre 34 minuta 23: 08
Francuska je pobedila Brazil 2:1 (1:0) u Americi.
pre 57 minuta 22: 45
Okončani su današnji mečevi plej-ofa kvalfikacija za Mundijal 2026. godine...
Ostavite komentar