
pre 4 sata 23: 52
Oklahoma pregazila Denver: Tanderi su u finalu Zapada!
Od finiša prve četvrtine, na terenu je postojao samo jedan tim. Oklahoma nastavlja svoj put ka tituli šampiona.
Crnogorski reprezentativac, Andrija Radulović, predstavljen je kao novi fudbaler Vojvodine.
Doskorašnji član Crvene zvezde je sa novosadskim klubom potpisao trogodišnji ugovor, nakon čega će se priključiti ekipi Radoslava Bataka na pripremama na Mariborskom Pohorju.
On je prošlu sezonu proveo na pozajmici u Radniku iz Surdulice, a kako se roster crveno-belih konstantno povećava, bilo je jasno da Radulović neće dobiti pravu šansu u redovima srpskog šampiona:
"Kao prvo, želeo bih da se zahvalim Crvenoj zvezdi na dosadašnjoj saradnji i prilici koju mi je pružila da se razvijam i napredujem kao fudbaler. Sa druge strane, čast i zadovoljstvo mi je što sam postao član kluba sa tako dugom istorijom i tradicijom kakvu ima Vojvodina. Motivisan sam da u predstojećoj sezoni pokažem koliko mogu i daću sve od sebe da svojim igrama pomognem Vojvodini da ostvari svoje ciljeve i ambicije. Već sutra ujutru krećem za Sloveniju i sa nestrpljenjem čekam da se uključim u rad sa svojim novim saigračima. Verujem u ovaj tim i ubeđen sam da ćemo ove sezone prirediti mnogo radosti navijačima", rekao je Radulović.
Rivera planira da platforma sklapa partnerske ugovore s mladim kreatorima sadržaja.
Majami je oduvek bio američka kapija prema Latinskoj Americi, ali sve češće postaje i zapadna kapija evropskog fudbala prema SAD. U poslednjih nekoliko godina, a posebno dolaskom Lionela Messija u Inter Miami, ovaj grad se sve više pozicionira kao epicentar nove faze globalne ekspanzije fudbala.
Dvojica nekada prvoplasiranih tenisera na svetskim listama raskinuli su saradnju
Dres je postao toliko snažan simbol konzervativne politike da mnogi levičari odbijaju da ga nose.
Dok Premijer liga prihvata kapital iz SAD i Katara, saudijsko preuzimanje Newcastle Uniteda razotkrilo je dublje političke napetosti, nedoslednosti u upravljanju engleskim sportom i važnost rezultatskog uspeha u oblikovanju percepcije investicija.
12.05.2025 17: 25
Finale Kupa Srbije između Crvene zvezde i Vojvodine igraće se 21. umesto 22. maja, sa početkom u 18 časova, objavljeno je danas.
11.05.2025 21: 12
Trener Crvene zvezde žali za prošuštenim prilikama protiv Vojvodine.
11.05.2025 20: 54
Crvena zvezda je remizirala sa Vojvodinom 1:1 (1:0) u 35. kolu Mozzart Bet Superlige.
11.05.2025 10: 41
Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine odigrače 22. maja na stadionu "Kraljevica" finalni mel Kupa Srbije, a ove večeri dve crveno-bele ekipe će se sastati i u okviru 35. kola Mozzart Bet Superlige, kao u svojevrnoj "generalnoj prbi" tog duela.
pre 5 sati 23: 02
Fudbaleri Intera i Lacija remizirali su 2:2 (1:0) u 37. kolu Serije A
pre 5 sati 22: 59
Parma i Napoli remizirali 0:0 u pretposlednjem kolu Serije A.
pre 5 sati 22: 45
Okončani su današnji mečevi u Seriji A.
pre 5 sati 22: 35
Fudbaler Notingem Foresta Taivo Avoniji oglasio se prvi put nakon operacije i buđenja iz indukovane kome.
Ostavite komentar