Vasilije Kostov FK Crvena zvezda Inter skauting 20 miliona evra | Arena Sport
srb
najnovije
Superliga Srbije

Inter do kraja Superlige skautira Kostova: Zvezdina početna cena 20 miliona evra

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

11.04.2026 14:00
Vasilije Kostov igra konstatno dobro ove sezone Starsport
Vasilije Kostov igra konstatno dobro ove sezone

Inter juri ka tituli Serije A, ali istovremeno radi na potrazi za pojačanjima, posebno u veznom redu. Želi trener Kristijan Kivu da promeni "krv" u srcu tima, traže se naslednici Hakana Čalhanoglua, Nikole Barele i Henrika Mktarijana, a jedan od "pikova" kluba sa "Đuzepe Meace" je - Vasilije Kostov.

Nije nova informacija da se Inter interesuje za veznog igrača Crvene zvezde, ali novitet je da interesovanje i prvi kontakti prelaze u ozbiljnu trku, s obzirom da italijanski mediji ističu da će Italijani do kraja Superlige slati svoje skaute u Beograd da na licu mesta još jednom izmere mogućnosti 17-godišnjeg bisera srpskog fudbala.

Mediji u Italiji ističu da u Interu i znaju početnu cenu a onda je 20 miliona evra. Takođe, interesovanje za jednog od najproduktivnijih igrača do 20 godina u Evropi, po kreiranim prilikama (2,53), a upisao je 13 golova i sedam asistencija na 37 mečeva ove sezone.

 

 

Koliko je u ovom času Kostov sazreo za igranje teške lige poput Serije A, ostaje na skauting timu Intera da proceni. U svakom slučaju, ekipa iz Milana planira da investira obog leta ozbiljan novac u talente, pominje se i aktiviranje povratne klauzule za Aleksandra Stankovića iz Briža od 23 miliona evra. 

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar