(KRAJ) Crvena zvezda - Čukarički 3:0

18.02.2023 16:32 >> 17:08
(KRAJ) Crvena zvezda - Čukarički 3:0 MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na svom terenu Čukarički sa 3:0 (2:0) u derbi meču 22. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Crvena zvezda - Čukarički 3:0 (2:0)

STADION: Rajko Mitić SUDIJA: Stanko Ostraćanin STRELCI: Katai u 14. minutu i Bukari u 17. i 67. minutu

STRELCI: Katai u 14, Bukari u 17. i 67. minutu

CRVENA ZVEZDA: Borjan – Vigo, Eraković, Dragović, Rodić (od 72. Azarov) – Mijailović, Kanga (od 77. Mitrović) – Bukari, Ivanić (od 58. Kangva), Katai (od 77. Rakonjac) – Pešić (od 72. Mijatović)

ČUKARIČKI: Mićović – Rogan (od 78. Spasojević), Gajić, Drezgić, Tošić – Sisoko, Kovač (od 46. Docić) – Ovusu (od 46. Ovusu), Miladinović, Adžić (od 46. Tomović) – Ivanović

(UŽIVO) Crvena zvezda - Čukarički 3:0 (2:0)

18.02.2023. 16:56

90. minut Kraj utakmice

Kao ni u prvom poluvremenu, na kraju drugog takođe nije bilo nadoknade, pa je sudija Stanko Ostraćanin kraj meča svirao po isteku 90. minuta.

18.02.2023. 16:50

86. minut Obe ekipe čekaju poslednji zvižduk

Pitanje pobednika je odlučeno još u 67. minutu, pa je jasno da su i jedni i drugi  na ostatak meča gledali kao čistu formalnost.

18.02.2023. 16:40

77. minut: Nova izmena u Zvezdi

Marko Rakonjac je na terenu zamenio Aleksandra Kataija.

18.02.2023. 16:38

75. minut: Prilika za Uroša Miladinovića

Talentovani ofanzivac Čukaričkog je sredinom drugog poluvremena bio u odličnoj poziciji pred golom Crvene zvezde i uputio je snažan, ali neprecizan udarac koji je završio daleko preko gola. Deluje da bi ova situacija bila mnogo opasnija po domaćina, da Miladinoviću lopta nije prešla preko noge.

18.02.2023. 16:29

67. minut: Gol! Bukari strelac za 3:0

Crvena zvezda je došla i do trećeg pogotka protiv Čukaričkog, pa tako i definitivno rešila pitanje pobednika. Milan Rodić je sa levog boka poslao povratnu loptu ka strelcu prvog gola, Osmanu Bukariju, koji se maestralno oslobodio čuvara i savladao Novaka Mićovića za 3:0.

(VIDEO) gol Bukarija za 3:0

18.02.2023. 16:21

57. minut: Prva izmena u redovima domaćih

Kings Kangva je zamenio Mirka Ivanića, deluje da Miloš Milojević želi da sačuva jednog od svojih najboljih igrača, s obzirom na to da ima sasvim solidnu prednost.

18.02.2023. 16:08

46. minut Izmene u redovima gostiju

Drugo poluvreme je počelo, a gosti su napravili trostruku izmenu. Sa terena su izašli Luka Adžić, Stefan Kovač i Samuel Ovusu, a zamenili su ih Mohamed Badamosi, Marko Docić i Stefan Tomović.

18.02.2023. 15:46

45. minut: Bez nadoknade u prvom poluvremenu

Krajem prvog dela igre Igor Miladinović je pokušao da smanji zaostatak svog tima, ali je šutirao daleko preko gola, pa je rezultat ostao nepromenjen. Neposredno nakon njegovog šuta, sudija Stanko Ostraćanin je svirao kraj poluvremena.

18.02.2023. 15:40

40. minut Zvezda napada, ali rezultat se ne menja

Domaći fudbaleri praktično opsedaju gol Čukaričkog, uprkos tome što imaju dva gola prednosti. Međutim, napadi nisu tako ubitačni kao ona dva u kojima su pali golovi, tako da deluje da će se na poluvreme otići za 2:0,

18.02.2023. 15:34

32. minut: Novi pokušaj Kataija

Strelac prvog gola za Zvezdu, Aleksandar Katai je pokušao da se drugi put u meču upiše u strelce i poveća na 3:0, ali je golman Čukaričkog, Novak Mićović, bio dobro postavljen i uspeo da odbrani udarac.

18.02.2023. 15:18

17. minut: Gol! Bukari duplirao prednost Zvezde - 2:0

Osman Bukari je u 17. minutu meča iskoristio asistenciju Aleksandra Pešića i pogodio za 2:0. Samo tri minuta prošlo je od vodećeg pogotka Crvene zvezde do greške Čukaričkog koja je prethodila drugom golu. Velike zasluge idu i na zasluge Pešića koji je ukrao loptu, a potom je prosledio do reprezentativca Gane.

18.02.2023. 15:25

(VIDEO) gol Bukarija za 2:0

18.02.2023. 15:15

13. minut: Gol! Katai pogodio za 1:0

Crvena zvezda je u 13. minutu povela sa 1:0 preko Aleksandra Kataija. Gelor Kanga je proigrao "desetku" crveno-belih, koji se fantastično oslobodio čuvara i levom nogom zatresao mrežu Čukaričkog. Bio je ovo Kataijev 11. pogodak u domaćem prvenstvu ove sezone.

18.02.2023. 15:20

(VIDEO) gol Kataija za 1:0

18.02.2023. 15:11

10. minut: Čukarički pripretio

Samuel Ovusu je u 10. minutu uputio udarac u okvir gola, kada je sa nekih dvadeset metara pokušao da zatrese protivničku mrežu, ali je Milan Borjan bio dobro postavljen.

18.02.2023. 15:06

4. minut: Prvi korner na utakmici za domaće

Crveno-beli su prvi korner, a neposredno nakon toga i prvi udarac ka protivničkom golu uputili u 5. minutu. Pokušao je Strahinja Eraković glavom, ali je lopta završila daleko preko gola.

18.02.2023. 15:01

1. minut: Meč je počeo

Utakmica između Crvene zvezde i Čukaričkog je počela, početni udarac izveli su crveno-beli i odmah krenuli u izgradnju napada, međutim lopta je pobegla Strahinji Erakoviću i izašla u aut koji će izvesti gosti.