pre 6 minuta 18: 51
Sve poznato u Prvoj ligi Srbije: Borac i Grafičar se spasili
Kolo pre kraja ispali u Treće lige - Tekstilac, Kabel, FAP, Dubočica, Trajal i Ušće.
TV Arena sport
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković dobro je procenio da mu je u Lilu bio potreban najbolji trkački sastav, a onda se i znalo da će na 178. večiti derbi poslati onaj najjači individualni tim. Vraća se Crvena zvezda za duel sa Partizanom na odbranu sa četvoricom igrača koji će biti pred golmanom Mateuosm - Seol, Veljković, Eraković, Tiknizjan.
U veznom redu će Tomas Handel i Rade Krunić imati još jedan meč sa velikom potrošnjom jer Timi Maks Elšnik nije spreman ni za duel sa crno-belima. Ofanziva je potpuno nova u odnos na meč u Francuskoj. Daglas Ovusu i Vasilije Kostov nisu bi ulazili na teren u četvrtak, pa su sveži, Aleksandar Katai i Marko Arnautović su igrali pola sata, a propustili tei prilike da dotuku Lil.
Dakle, Stanković bi trebalo da izvese ovaj sastav: Mateus - Seol, Veljković, Eraković, Tiknizjan - Handel, Krunić - Ovusu, Katai, Kostov - Arnautović.
Doping je u sportu decenijama imao jasan poslovni status. Bio je reputacioni rizik, pravni problem, PR katastrofa i razlog zbog kojeg se ruše karijere, brišu rekordi i oduzimaju medalje. Sada prvi put ima i berzanski tiker. To je najvažnija promena u priči o Enhanced Gamesu.
Argentinski fudbaler odbio je neverovatan saudijski ugovor kako bi prešao u Inter Miami, međutim nakon nedavnih ugovora o plati i sponzorstvima ipak je zakoračio u status milijardera.
Patrick Dumont, zet Sheldona Adelsona, ima velike planove za svoj tim i grad u kojem on igra. Početak, međutim, nije bio nimalo lak.
Postoji trenutak koji mnogi iskusni sportski novinari prepoznaju na prvu. Sednete uz nekoga od pedeset ili više godina, gledate utakmicu na kablovskoj televiziji, i negde između prvog i drugog poluvremena na ekranu se pojavi grafikon.
Baražni meč za plasman u Premijer ligu poznat je kao najprofitabilniji meč u ovom sportu. Ove godine, jedan od timova je možda već izgubio svoju šansu i pre nego što se lopta zakotrlja.
25.04.2026 15: 15
Utakmicama trećeg kola plej-ofa u nedelju, 26. aprila, nastavlja se Mozzart bet Superliga Srbije, a lider na tabeli, Crvena zvezda, dočekaće Partizan i ukoliko osvoji bod, obezbediće devetu uzastopnu titulu šampiona - ukupno 37.
24.04.2026 16: 39
On od večitog rivala ne gubi.
24.04.2026 11: 00
Esencija svetkovine srpskog klupskog fudbala se izgubila u vremenu i prostoru.
06.05.2026 19: 10
Istorija koja se pamti.
YouTube
pre 11min
YouTube
pre 16min
YouTube
pre 30min
pre 6 minuta 18: 51
Kolo pre kraja ispali u Treće lige - Tekstilac, Kabel, FAP, Dubočica, Trajal i Ušće.
pre 12 minuta 18: 45
Kapiten Mančester Junajteda uspisao 21. asistenciju u sezoni, čime je oborio rekrod De Brujnea i Teri Anrija
pre 26 minuta 18: 31
Najbolji igrač Hartsa pred selidbom na "Ajbroks park".
pre 27 minuta 18: 30
Igraju se mećevi 37. kola plej-auta Mozzart Bet Superlige, Mladost, Radnički 1923 i TSC u borbi za opstanak.
Ostavite komentar