pre 13 minuta 14: 36
Dominacija Ljubljančana: Cedevita prejaka za Megu
Klub iz Slovenije slavio je u Beogradu sa 90:72.
Par minuta nakon što je Crvena zvezda obnarodovala još jedan razlaz sa Vladanom Milojevićem, putem klupskih naloga na društvenim mrežema u etar je pušteno i obraćanje doskorašnjeg šefa struke branioca duple krune i učesnika Lige Evrope.
Zapravo, vrlo kratka poruka, od svega pet reči - "Zvezdo, hvala ti! Volim te!", pušteno je na klupskom sajtu.
Tim povodom je napravljena i rekapitulacija učinka Aranđelovčanina na klupi nekadašnjeg prvaka Evrope i vladara sveta.
"Vladan Milojević je prvi put preuzeo Crvenu zvezdu u junu 2017. godine i već u debitantskoj sezoni osvojio titulu šampiona Srbije, uz plasman u grupnu fazu Lige Evrope. Tokom narednih godina nastavio je dominaciju na domaćoj sceni, a kao poseban uspeh ističu se plasmani u grupnu fazu Lige šampiona u sezonama 2018/19 i 2019/20.
Nakon odlaska iz Crvene zvezde 2019. godine, Milojević je trenersku karijeru nastavio u inostranstvu, da bi se na klupu crveno-belih vratio 2023. godine. U sezoni 2023/24 osvojio je Kup Srbije, jedini trofej koji mu je nedostajao iz prvog mandata u Zvezdi. Naredne takmičarske godine ponovo je osvojio duplu krunu i obezbedio plasman u ligašku fazu Lige šampiona, dok je u tekućoj sezoni izborio učešće u Ligi Evrope".
Kad sportski direktor Eintracht Frankfurta objašnjava zašto klub zapošljava čak dva stručnjaka za san, on polazi od toga da se igrači mogu razvijati samo ako svakodnevno, predano daju svoj maksimum i da je za to neophodno da imaju dobar san.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
12.12.2025 12: 00
Fudbaleri srpskog šampiona pobedom u Gracu stigli su nadomak da obezbede nokaut fazu UEFA Lige Evrope, ali rezime evropske jeseni jasno ukazuje na određene probleme koji moraju da se reše na pauzi.
11.12.2025 21: 39
Sjajna igra Crvene zvezde u drugom poluvremenu donela im je trijumf na gostovanju Šturmu iz Graca...
10.12.2025 18: 27
Uprkos mnogobrojnim problemima Milojević veruje da će njegov tim biti na visini zadatka protiv Šturma.
10.12.2025 17: 42
Utakmica između Šurma i Crvene zvezde igra se sutra u Gracu od 18.45 uz direktan prenost na TV Arena sport.
YouTube
pre 17min
YouTube
pre 16h
pre 28 minuta 14: 22
Remi u uvodnoj utakmici današnjeg serijala susreta u Seriji A.
pre 50 minuta 14: 00
Legendarni japanski centarfor uspešno odoleva zubu vremena.
pre 1 sat 13: 40
Šezdesetosmogodišnji fudbalski stručnjak doneo važnu profesionalnu odluku.
pre 1 sat 13: 00
Bivši fudbalski prvak Portugala nalazi se u gotovo bezizlaznoj situaciji.
SKENIRAJ!
Najbolji sportski sadržaj
Na app TV Arena sport
Ostavite komentar