Kup Srbije žreb Crvena zvezda fudbal | Arena Sport
srb
najnovije
Superliga Srbije

Žreb Kupa Srbije: Zvezda protiv Budućnosti iz Dobanovaca logo sponzor

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

20.11.2025 14:15
Fudbaleri Crvene zvezde Starsport
Fudbaleri Crvene zvezde

U prostorijama SC Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi održan je žreb osmine finala Kupa Srbije. Aktuelni branilac kupa Crvena zvezda juče je pobednom nad Slavenom izborila plasman, a već danas je saznala da će se za četvrtfinale boriti protiv - Budućnosti iz Dobanovaca. Meč se igra na stadionu u Dobanovcima, a termin će biti naknadno određen.

S obzirom da je žreb bio poludirigovan, žrebali su se i domaćini sem poslednja dva para gde su Vojvodina i Crvena zvezda automatski bili gosti jer igraju sa niželigašima.

Kup Srbije, osmina finala

Mačva - IMT
Spartak Subotica - Zemun
Novi Pazar - Dubočica
Grafičar - Radnički Niš
Borac 1926 - Jedinstvo Ub
Železničar Pančevo - Trajal Kruševac
OFK Vršac - Vojvodina
Budućnost Dobanovci - Crvena zvezda

Mečevi se igraju 3. decembra

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Evo zašto Maroko uskoro može biti svetski prvak u fudbalu

Svetsko prvenstvo izgleda kao najglobalniji sportski događaj, ali lista pobednika govori nešto drugo. Od 1930. godine titulu je osvojilo samo osam zemalja: Brazil, Nemačka, Italija, Argentina, Francuska, Urugvaj, Engleska i Španija. To je zatvoren krug fudbalske moći.