pre 3 minuta 12: 03
Strelac gola za finale mundijalskog baraža otpisuje prepotentne Italijane: Pobedićemo u brutalnoj utakmici!
Junak trijumfa nad Velsom sigura uspeh protiv "azura".
Čukaričkom je izmakao Kup Srbije, izmaklo im je i drugo mesto u Mozzart bet Superligi, ali su kao trećeplasirani tim (preuzeli mesto pobednika kupa) obezbedili prvo učešće u grupnoj fazi evrokupova u istoriji.
Brđani igraju samo plej-of kvalifikacija za Ligu Evrope, a ako ne uspeju da se domognu tog takmičenja osigurano im je igranje u grupnoj fazi Lige konferencija.
Takmičenje u kvalifikacijama za Ligu Evrope počinju od trećeg kola u kojem će igrati 12 gubitnika iz drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, te Olimpijakos i Slavija Prag.
Na žrebu za plej-of 7. avgusta Čukarički će biti u prvom od četiri šešira, a čine ga još Ajaks, LASK, pobednik Kupa Škotske, predstavnik Belgije i treći u Ukrajini. Drugi šešir činiće šest gubitnika iz trećeg kola kvalifikacija za LŠ, treći pet pobedika trećeg kola kvalifikacija za LE i četvrti pobednik kupa Švajcarske i dva pobednika trećeg kola kvalifikacija.
Postoji i šema žreba. Tri tima iz šešira gde je Čukarički upariće se sa tri tima iz četvrtog šešira, a preostala tri kluba sa tri ekipe iz trećeg šešira. Zatim se uparuju treći i drugi šešir. Mečevi se igraju 24. i 31. avgusta. Deset pobednika igraće Ligu Evrope, 10 poraženih grupnu fazu Lige konferencija.
Tako će Srbija imati naredne sezone sigurno tri predstavnika u grupnoj fazi. Crvena zvezda će igrati Ligu šampiona, TSC se bori za elitno takmičenje a ima obezbeđeno mesto u Ligi Evrope, dok će Čukarički pokušati da prođe u LE, ali igra sigurno Ligu konferencija. Sjajan uspeh srpskog klupskog fudbala, ali velika obaveza da se ozbiljno pojačaju, organizuju i odbrane bodove koje su poslednjih pet sezona sticali Crvena zvezda i Partizan. Crno-beli i Vojvodina igraće kvalifikacije za Ligu konferencija.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
Evropski klubovi i reprezentacije suočavaju se sa finansijskom nestabilnošću, oslanjanjem na jednog sponzora i skupom infrastrukturom.
Vrednost NBA klubova snažno je porasla u poslednjih desetak godina, a prosečna vrednost franšize danas prelazi pet milijardi dolara.
Fabrizio Romano nije samo sportski novinar. On je danas jedan od najuticajnijih digitalnih novinara na svetu i verovatno najpoznatiji insider u fudbalskom biznisu.
09.03.2026 12: 01
Posle poraza od Javora u Ivanjici, došlo je do raskida saradnje sa trenerom.
25.02.2026 14: 20
Fudbaler iz Malija je jedan od stranaca koji je odigrao najviše mečeva za klub sa Basnovog brda.
22.02.2026 20: 54
TSC vodio do 87. minuta, ali je iskusni defanzivac doneo bod Brđanima 1:1 (1:0) u 24. kolu Mozzart Bet Superlige.
14.02.2026 19: 11
Klub iz Novog Sada uspeo da pobedi na Banovom Brdu sa 3:2.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 3 minuta 12: 03
Junak trijumfa nad Velsom sigura uspeh protiv "azura".
pre 46 minuta 11: 20
"Orlići", uzrasta do 19 godina, igraju važan meč sa domaćinom jednog d kvalifikacionih turnira.
pre 1 sat 10: 30
Generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije potvrdio velku verovatnoću igranja naih fudbalera sa prvakom sveta.
pre 2 sata 09: 50
Selektor fudbalske selekcije Španie tvrdi da je video drugačiju Srbiju, u odnosu na duele dva tima pod komandom Dragana Stojkovića.
Ostavite komentar