pre 11 minuta 16: 10
Stižu nove informacije o oporavku Dušana Vlahovića i kada se očekuje njegov povratak na teren
Majnovije informacije iz Italije govore da je gotovo izvesno da neće biti spreman za susret sa Romom, koji je zakazan 1. mart.
TV Arena sport
Za razliku od petka, kada je na samo jednom meču odigranom na "Čairu" između Radničkog i Radnika viđeno čak šest golova, strelci u prva dva susreta subotnjeg programa 11. kola MozzartBet Superlige Srbije nisu bili tako raspoloženi.
Novi Pazar je pobedio Mladost iz Lučana 1:0, a fudbaleri OFK Beograda slavili su pobedu u Kragujevcu protiv Radničkog 2:0.
Meč u Novom Pazaru rešen je u 44. minutu, kada je mladi Stefan Stanisavljević, fudbaler na pozajmici iz Vojvodine, sjajno uklizao posle centaršuta sa leve strane i smestio loptu u mrežu.
"Romantičari" su na "Čika Dači" poveli u 6. minutu pogotkom Dioga Bezere. Brazilac je prvo pokazao neverovatne brzinske sposobnosti, a zatim i driblerske. Dubinsku loptu upućenu sa polovine OFK Beograda stigao je bez problema, da bi potom nanizao nekoliko igrača Radničkog i pogodio za pobedu.
Bezera je bio nerešeiva enigma za "crvene đavole". Slično kao na početku utakmice, tako je i u 76. minutu "punim gasom" prohujao preko celog terena, ovaj put sa loptom i nesebično odigrao na desnu stranu do Džeja Enema, kome nije bilo teško da obezbedi trijumf Beograđanima.
Novi Pazar posle 11. kola zauzima četvrto mesto sa 18 bodova, dok je OFK Beograd na petom sa dva boda manje. Mladost je sada sa četiri poraza i čak pet remija, a to joj je dovoljno u ovom momentu za 11. poziciju. Kragujevčani su deveti sa 13 bodova, dva više od tima iz Lučana.
MozzartBet Superliga Srbije 11. kolo
PETAK
Radnički Niš - Radnik Surdulica 4:2 (3:1)
/Bosić 19pen, 33pen, Spasić 27, 48 - Pejović 42, Bogdanović 69pen/
SUBOTA
Novi Pazar - Mladost 1:0 (1:0)
/Stanisavljević 43/
Radnički 1923 - OFK Beograd 0:2 (0:1)
/Bezera 5, Enem 76/
Železničar - TSC 18.30 (AS3)
Partizan - Vojvodina 20.30 (A1P)
NEDELJA
Čukarički - Javor 15.30 (AS2)
IMT - Spartak 17.00 (A1P)
Napredak - Crvena zvezda 19.00 (A1P)
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
04.11.2025 12: 38
Utakmica između Mladosti iz Lučana i Radničkog biće odigrana u terminu Kupa Srbije.
03.11.2025 21: 56
Pre utakmice šef struke Radničkog žalio se na stomačne probleme
03.11.2025 21: 18
Klub iz Kragujevca oprostio se od trenera koji je pre samo nekoliko dana došao u klub.
03.11.2025 20: 05
Duel između domaćeg tima i Kragujevčana prekinut je posle vesti da je preminuo šef struke gostujućeg tima.
YouTube
pre 17h
YouTube
pre 17h
pre 11 minuta 16: 10
Majnovije informacije iz Italije govore da je gotovo izvesno da neće biti spreman za susret sa Romom, koji je zakazan 1. mart.
pre 56 minuta 15: 25
Biće dostupne svakog dana od ponedeljka do srede od 10.00 do 18.00 časova.
pre 1 sat 14: 27
Holađanin se odlučio za ovaj korak zbog toga što njegova ćerka ima zdravstvenih problema.
pre 2 sata 14: 05
U prostorijama FSS-a u Staroj Pazovi, održan je žreb za 1/4 finale Kupa Srbije. Najuzbudljiviji duel je bez dileme onaj koji nas očekuje u Novom Pazaru gde će domaći odmeriti snage sa aktuelnim osvajačem duple krune Crvenom zvezdom.
Ostavite komentar