Autor: Kosta Simetić

21.05.2023 20:55
(KRAJ) Vojvodina - Partizan 2:2: Crno-beli se oprostili od kvalifikacija za Ligu šampiona MN Press

Derbi šestog kola plej-ofa Mozzart Bet Superlige odigraće se u Novom Sadu, gde će fudbaleri Vojvodine na stadionu "Karađorđe" od 19.00 časova (TV Arena 1 Premium) ugostiti Partizan.

Novosađani uoči duela protiv crno-belih imaju šest bodova manje od gostiju iz Beograda, koji jesu obezbedili plasman u Evropu, ali su i dalje daleko od vize za Ligu šampiona

Vojvodina - Partizan 2:2 (1:1)

Stadion: Karađorđe
Sudija: Milan Mitić
Strelci: Milošević u 22. i 46. za Vojvodinu i Rikardo u 17. i Kolorado u 50. minutu za Partizan

Vojvodina: Carević - Lazarević, Jeličić, Traore, Antonijević - Busnić (46. Topić), Milosavljević (46. Zukić) - Čumić (90+1. Ljubisavljević), Milošević (85. Kabić), Malbašić - Vukčević (56. U. Nikolić)

Partizan: Popović - Filipović, Vujačić, Ilić, Urošević (78. Šehović) - Kolorado (66. Pantić), Belić (78. Fejsa) - Dijabate, Natho (74. Jevremović), Menig (66. Jović) - Rikardo

(UŽIVO) Vojvodina - Partizan

21.05.2023. 21:14

KRAJ

Sudija je odsvirao kraj.

21.05.2023. 20:46

82. minut: Stativa

Uroš Nikolić je bio u velikoj šansi da donese Vojvodini 3:2 posle ubačene lopte Antonijevića sa leve strane. Bila je namenjena Malbašiću, ali je stigla do Nikolića, koji je iskoristio klizanje Šehovića da šutira, međutim, nedovoljno precizno

21.05.2023. 20:37

75. minut Urošević povređen

Moraće kapiten Partizana van terena zbog povrede petnaestak minuta pre kraja

21.05.2023. 20:12

50. minut: GOOOL! Kolorado poravnava na 2:2

Dijabate sjajno pronalazi Rikarda koji ne uspeva da da gol, a onda Kolorado natrčava na loptu i zakucava je u mrežu.

21.05.2023. 20:07

46. minut: GOOOL! Opet Milošević strelac

Samo 30tak sekundi nakon starta drugog poluvremena bilo je potrevni Mooševiću za sjajan prodor i rutinsku završnicu za preokret na "Karađorđu".

21.05.2023. 19:51

POLUVREME

Napadački fudbal gledamo na "Karađorđu", bilo je dobrih šansi na obe strane te se nerešen rezultat nameće kao pravedan.

21.05.2023. 19:42

42. minut: Zanimljivo pred golom Partizana

Opasno je bilo pred golom "parnog valjka", ali su crno-beli imali sreću da lopta samo prođe kroz kazneni. Usledio je brz napad i korner koji će izvesti Urošević.

21.05.2023. 19:36

34. minut: Crno-beli opet žele u vođstvo

Bio je pod opsadom kazneni prostor Vojvodije, ali su uspeli domaćini da se odbrane. Antonijević je iznudio faul Meniga

21.05.2023. 19:25

22. minut: GOOOL! Milošević poravnava rezultat

Sjajna konra Voše, odlična asistencijaVukčevića koji je prosledio loptu Miloševiću, a ovaj bio nepogrešiv.

21.05.2023. 19:20

17. minut: GOOOL! Rikardo donosi prednost Partizanu

Postiže Rikardo svoj 19. gol u sezoni. Sjajno ga je proigrao Traore, a onda je napadač iz jako teške pozicije uspeo da zatrese mrežu Vojvodine.

21.05.2023. 19:07

4. minut: Menig preti iz daljine, potom i Rikardo

Počeo je Partizan ofanzivno, imao je dve šanse, prvo je Menig probao iz daljine, a potom i Rikardo iz izgledne pozicije, ali nije uspeo da upiše 19.gol.

21.05.2023. 19:03

1. minut: Utakmica je počelaa

Sudija Mitić označio je start meča prvi napad imala je ekipa Partizana.

21.05.2023. 18:13

Radoslav Batak

"Nije bilo teško da ih motivišemo ni kada smo imali taj pozitivan niz, a isto tako ne mislim da bi trebalo sada posebno da ih motivišemo. Igramo derbi sa Partizanom, samo treba da vidimo koliko su igrači sveži posle teških mečeva sa Zvezdom i Čukaričkim, pa ćemo birati one koji se najbolje osećaju. Motivacija sigurno neće biti problem".

21.05.2023. 18:12

Igor Duljaj

"Cilj je da, dokle god postoji neka šansa, verujemo u to drugo mesto. Na svakoj utakmici Partizan mora da ide na pobedu. Biće teško protiv Vojvodine, igraju dobar fudbal. Njihov trener radi odličan posao, lepo je uklopio dobre igrače u jedan kolektiv"