pre 5 minuta 12: 15
Anri oduševljen utakmicom u Parizu: A, pričaju da je fudbal dosadan
Utakmica sa devet golova već se ubraja među najuzbudljivije u istoriji Liga šampiona, a konačna odluka o pobedniku pašće u revanšu u Minhenu.
Fudbalski reprezentativac Severne Makedonije, Bojan Dimoski, novi je član srpskog superligaša TSC-a iz Bačke Topole.
Klub je zvanično objavio potpisivanje ugovora sa 23-godišnjim levim bekovim koji je u Srbiju stigao iz ruskog kluba Akron Toljati.
Dimoski je drugu polovinu prošle sezone proveo na pozajmici u Partizanu, gde je odigrao ukupno četiri utakmice.
Iako nije imao mnogo minuta na terenu u crno-belom dresu, pokazao je kvalitet i potencijal koji je TSC prepoznao i odlučio da ga dovede u svoje redove.
Pre nego što je zaigrao u Rusiji, Dimoski je nastupao za nekoliko poznatih makedonskih klubova, uključujući Teteks, Vardar i Akademiju Pandev.
Ovaj levi bek ima već solidno iskustvo u seniorskom fudbalu, a njegovo ime sve češće se pominje i u kontekstu reprezentacije.
Za reprezentaciju Severne Makedonije Dimoski je odigrao ukupno 20 utakmica, što govori o njegovom značaju i poverenju koje ima kod selektora.
Dolazak u TSC predstavlja za Dimoskog novu priliku da se dokaže na srpskoj fudbalskoj sceni i doprinese ambicijama kluba iz Bačke Topole u domaćem prvenstvu i evropskim takmičenjima.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
18.10.2025 20: 49
Trener Partizana svestan je da su do tri boda stigli teže nego što se očekivalo.
18.10.2025 20: 23
Klub sa sever Vojvodine dočekuju večeras (18.30 TV Arena Premijum 1) jednu od najboljih ekipa u ligi.
18.10.2025 10: 50
Od dolaska Srđana Blagojevića na klupu Partizana, crno-beli još nisu pobedili TSC, iako su ih tri puta dočekali u Humskoj. Najteži trenutak bio je ispadanje iz Kupa Srbije — nakon penal serije.
17.10.2025 14: 03
U derbiju 12. kola Superlige Srbije od 18.30 TSC će na domaćem terenu ugostiti crno-bele.
pre 5 minuta 12: 15
Utakmica sa devet golova već se ubraja među najuzbudljivije u istoriji Liga šampiona, a konačna odluka o pobedniku pašće u revanšu u Minhenu.
pre 50 minuta 11: 30
Dok je pokušavao da sumira utiske posle iscrpljujuće utakmice, dogodila se nesvakidašnja scena. Telefon mu je uporno zvonio tokom izjave. U početku je pokušavao da ignoriše pozive, ali kako su se oni ponavljali, odlučio je da prekine i proveri o čemu se radi.
pre 1 sat 11: 18
Najmasovnije domaće takmičenje stiglo do pretposlednje runde.
pre 1 sat 10: 41
Bord Međunarodne fudbalske federacije odobrio sprovođenje u delo novih disciplinskih mera.
Ostavite komentar