pre 11 minuta 17: 13
Iscrpeo ih Rolan Garos: Krunić i Danilina stale na drugoj prepreci u Kvinsu
Srpsko-kazahstanski tandem eliminisan u četvrtfinalu...
Posle ubedljivog starta i pobede protiv OFK Beograda u gostima, ekipa Spartaka sa velikim samopouzdanjem ulazi u susret sa jednim od najvećih rivala u ligi Vojvodinom.
Trener ekipe sa severa Bačke, Dušan Đorđević istakao je da očekuje tvrdu i neizvesnu utakmicu, ali i da veruje u svoj tim.
"Imali smo jedno pozitivno superligaško otvaranje i sada, u dobroj atmosferi, dočekujemo duel sa Vojvodinom. Nadam se da ćemo ponoviti dobre momente iz prvog kola, a otkloniti slabosti. Vojvodina je veliki klub, izuzetno je poštujem, ali mi verujemo u sebe, u borbu, zajedništvo i timsku energiju koja nas krasi", rekao je strateg Spartaka.
Spartak će u meču pod reflektorima imati snažan motiv da nastaviti uspešan niz i potvrditi da subotički tim ima ozbiljne ambicije u novoj sezoni. Očekuje se dobra poseta i prava fudbalska atmosfera.
Sledi početak FIFA Svetskog prvenstva u fudbalu, ali za Comcast Corp. Telemundo ono je u pripremi već više od dve godine.
Svetsko prvenstvo u fudbalu često se naziva najvećim sportskim događajem na planeti. Međutim, u SAD se ne doživljava tako.
Prethodni put kada je najpopularniji sportski događaj na svetu održan u Severnoj Americi, SAD su bile doživljavane kao "poslednja teritorija" koju fudbal još nije pokorio. Evo šta se sve promenilo od tada.
Klub iz Premijer lige vodi preliminarne razgovore sa bankama i još nema konačan plan o tome kako će refinansirati dug.
Svetsko prvenstvo u fudbalu je najvažniji marketinški poligon na svetu.
02.03.2025 19: 20
Fudbaleri Vojvodine prilično su lako poraženi na svom stadionu "Karađorđe" od Spartaka iz Subotice rezultatom 1:3 (0:2) u 26. kolu Mozzart bet Superlige Srbije.
27.02.2025 11: 28
Trijumf koji su fudbaleri Vojvodine ostvarili u 25. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije protiv niškog Radničkog podigao je samopouzdanje u novosadskom klubu u kojem sada sa mnogo samopouzdnaja dočekuju meč protiv subotičkog Spartaka.
21.12.2023 09: 33
Centralni događaj odloženog 9. kola Mozzart Bet Superlige Srbije bio je 171. "večiti derbi" u kojem je Partizan slavio 2:1, ali do kraja jesenjeg dela polusezone ostalo je da se odigra još šest utakmica, a prve tri na programu su ovog četvrtka.
16.09.2023 22: 30
Fudbaleri Spartaka iz Subotice pobedili su Vojvodinu 2:0 (1:0) u 7. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.
pre 45 minuta 16: 40
U Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi održana je redovna sednica Izvršnog odbora i Skupštine Zajednice klubova Superlige i Prve lige Srbije
pre 3 sata 14: 17
Na sajtu Zajednice klubova MozzartBet Superlige Srbije pojavio se raspored za predstojeću fudbalsku sezonu.
pre 4 sata 13: 25
Novo pojačanje u Novom Sadu...
pre 4 sata 13: 04
Levo krilo od 20 leta...
Ostavite komentar