srb
• najnovije

Autor: Mateja Petković

08.05.2023 21:46
(KRAJ) Četvrto kolo plej-ofa: Zvezda slavila "na krovu", Partizan ima 2:0 protiv Novog Pazara MN Press

Crvena zvezda i Partizan su rutinski došli do pobeda u četvrtom kolu plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije, identičnim rezultatom - 2:0. Izabranici Miloša Milojevića su u gostima slavili nad Voždovcem, dok je ekipa Igora Duljaja na svom terenu nadigrala Novi Pazar.

Voždovac - Crvena zvezda 0:2 (0:1)

stadion: TC Krov

sudija: Pavle Ilić

VOŽDOVAC (3-4-2-1): Katić – Zečević, Damjanović, Đorđević - Ivezić, Jočić, Nešković (pd 64. Matić), Đuričić - Pantović, Vujanović - Burmaz.

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Vasiljević – L.Nikolić, Leković, Dragović, Azarov – Kangva (od 60. Nikolić) - Kanga – Prucev (od 64. Mituljikić), Ivanić (od 71. Katai), S.Mitrović (od 71. Mijatović) – Pešić (od 60. Rakonjac)

Partizan - Novi Pazar 2:0 (1:0)

Stadion: Partizana

Sudija: Nikola Radaković

strelac: Šehović u 3. minutu i Rikardo u 82. minutu

PARTIZAN (4-2-3-1): Popović – Filipović, Ilić, Vujačić, Šehović – Belić (od 86. Fejsa), Natho (od 76. Kolorado) – Dijabate, Pantić, Menig (od 64. Jevremović) – Rikardo (od 86. Pavlović)

NOVI PAZAR (4-5-1): Slavković – Bogdanovski, Rubežić, Kurdić (od 87. Koničanin), Joksimović – Momčilović, Kiković (od 79. Radovac), Nikčević, Đuričković (od 79. Adešina), Ergelaš (od 67. Stanojlović) - Gavrić (od 87. Brunčević)

/Pešić 6. Mijatović 72/

Partizan – Novi Pazar u toku - 2:0 (1:0)
/Šehović 3, Gomeš 82/

UŽIVO Voždovac - Crvena zvezda ; Partizan - Novi Pazar

08.05.2023. 21:55

(Humska) Kraj: Partizan - Novi Pazar

Partizan je na svom terenu savladao Novi Pazar 2:0 (1:0) u četvrtom kolu plej-ofa Mozzart Bet Superlige, pa tako prišao TSC-u i Čukaričkom na četiri boda zaostatka.

08.05.2023. 21:45

(Humska) 82. minut: Gol! Rikardo pogodio za 2:0

Partizan je desetak minuta pre kraja meča uspeo da duplira vođstvo nad Novim Pazarom. Janko Jevremović je vrlo lukavo proigrao Fusenija Dijabatea, koji je posle mirno odložio loptu Rikardu Gomešu, a ovaj je pogodio nebranjenu mrežu gostiju za 2:0.

08.05.2023. 21:26

(Humska) 63. minut: Pokušaj Rikarda Gomeša

Odličnu akciju Partiana u gol nije uspeo da pretvori Rikardo Gomeš. Bibars Natho je proigrao iskusnog napadača, koji je otišao previše u stranu, ali je uspeo da šutira. Međutim njegov udarac uspešno je odbranio golman Pazara, Lazar Slavković.

08.05.2023. 21:10

(Humska) 53. minut: Menig šutirao, ali neprecizno

Kvinsi Menig je ponovo bio u solo prodoru, nakon čega je pokušao udarcem sa distance, ali nije bio dovoljno precizan, te je lopta završila preko prečke.

08.05.2023. 21:15

(Humska) 46. minut: Drugo poluvreme je počelo

Nastavljen je duel na stadionu Partizana, sa centra su krenuli domaći.

08.05.2023. 20:54

(krov) Kraj: Voždovac - Crvena zvezda 0:2

Fudbaleri Crvene zvezde su rutinski savladali Voždovac u gostima sa 2:0 (1:0) u četvrtom kolu plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije.

08.05.2023. 20:53

(Humska) Poluvreme: Partizan - Novi Pazar 1:0

Crno-beli su na startu meča došli do prednosti preko Zlatana Šehovića, a kasnije su imali priliku i za drugi gol, ali je rezultat ostao nepromenjen. Najbolju šansu imao je Kvinsi Menig u 40. minutu, ali je pogodio prečku. Novi Pazar je bio potpuno bezopasan tokom prvih 45 minuta.

08.05.2023. 20:45

(Humska) 40. minut: Prečka Kvinsija Meniga

Ofanzivac Partizana je nekoliko minuta pre kraja prvog poluvremena izveo sjajan solo prodor, a onda fantastično šutirao, ali nije imao dovoljno sreće, te je pogodio samo okvir gola.

08.05.2023. 20:40

VIDEO Voždovac - Crvena zvezda 0:2

08.05.2023. 20:34

(krov) 72. minut: Gol! Efektan gol Mijatovića za 2:0

Crvena zvezda je dvadesetak minuta pre kraja došla do prednosti od 2:0 protiv Voždovca, a strelac je bio mladi Jovan Mijatović. Veljko Nikolić je vrlo atraktivno proigrao napadača, koji se fenomenalno snašao i slabijom, levom nogom, postigao svoj prvi pogodak u sezoni.

08.05.2023. 20:31

(krov) 69. minut: Poigravanje Zvezdinih igrača pred protivničkim golm

Marko Rakonjac se na fenomenalan način oslobodio svog čuvara, a potom prosledio loptu do Mirka Ivanića koji je potom izblokiran. Ipak, mogli su ovu situaciju i ranije da reše gostujući igrači.

08.05.2023. 20:21

(Humska) 14. minut: Prva akcija Novog Pazara

Ofanzivac gostiju, Bojica Nikčević, je trčao kontru i probio je po levom boku, odakle je pokušao da uputi centaršut, ali je to uradio veoma loše i lopta je završila u rukama Aleksandra Popovića.

08.05.2023. 20:10

VIDEO Partizan - Novi Pazar 1:0

08.05.2023. 20:09

(Humska) 3. minut: Gol! Partizan poveo golom Šehovića

Domaći su odlično otvorili meč i do vođstva došli nakon nešto više od 120 sekundi igre. Danilo Pantić je centrirao, a Zlatan Šehović sjajno reagovao i zatresao mrežu Novog Pazara za 1:0.

08.05.2023. 20:05

(Humska) 1. minut: Utakmica je počela

Početni udarac izveli su gosti i krenuli u napad, ali su vrlo brzo crno-beli osvojili loptu.

08.05.2023. 20:03

(Humska) Minut ćutanja

Neposredno pre početka utakmice između Partizana i Novog Pazara održan je minut ćutanja povodom nedavnih tragedija koje su se desile u OŠ Vladislav Ribnikar, kao i u Mladenovcu.

08.05.2023. 19:48

(krov) 45. minut: Prečka Lazara Nikolića

Desni bek Crvene zvezde, Lazar Nikolić, je pred kraj prvog poluvremena fantastično šutirao sa nekih 20 metara, ali je Andrija Katić ponovo izvanredno intervenisao i sačuvao svoj tim na samo gol zaostatka.

08.05.2023. 19:42

(krov) 39. minut: Pokušaj Pešića

Mirko Ivanić je uposlio svog napadača koji se lepo snašao i raspalio levom nogom, ali je Andrija Katić dobro reagovao i otklonio opasnost.

08.05.2023. 19:30

Sastavi: Partizan - Novi Pazar

PARTIZAN (4-2-3-1): Popović – Filipović, Ilić, Vujačić, Šehović – Belić, Natho – Dijabate, Pantić, Menig – Rikardo.

NOVI PAZAR (4-5-1): Slavković – Bogdanovski, Rubežić, Kurdić, Joksimović – Momčilović, Kiković, Nikčević, Đuričković, Ergelaš - Gavrić.

08.05.2023. 19:34

(krov) 30. minut: Zvezda napada, ali bez ozbiljnijih prilika

Izabranici Miloša Milojevića opsedaju odbranu Voždovca, ali ne uspevaju da stvore neku ozbiljniju situaciju za dupliranje vođstva.

08.05.2023. 19:20

(krov) 17. minut: Miran period bez šansi

Gosti imaju vođstvo još od šestog minuta, a domaćima kao da je od tada pao teret sa leđa i igrjau dosta slobodnije, pa samim tim mnogo manje i greše.

08.05.2023. 19:15

VIDEO Voždovac - Crvena zvezda 0:1

08.05.2023. 19:08

(krov) 6. minut: Gol! Pešić pogodio za 1:0

Fudbaleri Crvene zvezde su do vođstva došli već u 6. minutu. Gelor Kanga je centrirao iz kornera, a fenomenalno je reagovao Zvezdin napadač kada je sa peterca glavom poslao loptu u mrežu.

08.05.2023. 19:03

(krov) 1. minut: Utakmica "na krovu" je počela

Startni udarac izveli su gosti i krenuli u mirnu izgradnju napada.

08.05.2023. 19:10

VIDEO Minut ćutanja uoči meča Voždovac - Crvena zvezda

08.05.2023. 19:01

Minut ćutanja

Neposredno pre početka meča "na krovu" održan je minut ćutanja povodom nedavnih tragičnih događaja koji su se odigrali na tlu Srbije.

08.05.2023. 18:30

Sastavi: Voždovac - Crvena zvezda

VOŽDOVAC (4-2-3-1): Katić – Mijailović, Damjanović, Ivezić, Jocić, Nešković, Pantović, Vujanović, Zečević, Đuričić - Burmaz

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – L.Nikolić, Leković, Dragović, Azarov – Kangva - Kanga – Prucev, Ivanić, S.Mitrović – Pešić