Fudbaler Mančester sitija turbulentnu sezonu završavaju sa tužnim vestima odlaska Kevina de Brujnea. Belgijancu ističe ugovor na leto, te će posle 10 godina napustiti "Etihad".
Izuzetno efikasna partija Fenerbahčea dovela ih je do meč lopte u plej-ofu Evrolige. Savladali su Pariz sa ubedljivih 89:72 čime su stigli na korak do fajnal-for završnice koja se ove sezone igra u Abu Dabiju.
Mozzart bet Superliga Srbije: Tekstilac bolji od Napretka
komentari (0)
Autor: TV Arena sport
14.04.202517:54
MN PressFudbaleri Tekstilca
Fudbaleri Napretka poraženi su u Kruševcu od Tekstilca iz Odžaka rezultatom 0:1 (0:0) u prvom kolu plej-auta Mozzart bet Superlige Srbije.
Pobednički gol je ekipi Bojana Krulja doneo Irfan Hadžić u 54. minutu utakmice. Posao je momcima iz Odžaka bio dodatno olakšan samo četiri minuta kasnije, kada je Marko Obradović udario Ismaela Maigu laktom u grudi, zbog čega je zaradio crveni karton, i ostavio "čarapane" sa igračem manje.
Posle ove utakmice, Tekstilac je pretekao Radnički iz Niša, i sada je 14. ekipa šampionata sa 34 poena. Podsećanja radi, ukoliko bi konačni poredak na tabeli bio današnji, ekipa iz Odžaka bi igrala doigravanje za ostanak u prevenstvu.
Što se Napretka tiče, fudbaleri Mladena Dodića su na 12. mestu sa 35 bodova.
Sve utatkmice šampionata Srbije možete pratiti na kanalima TV Arena Sport.
Fudbaleri Spartaka savladali su Napredak iz Kruševca na domaćem terenu rezultatom 2:1 (1:0) u okviru drugog kola plej-auta Mozzart bet Superlige Srbije.
Dok je među ljubiteljima fudbala u Srbiji još glavna tema ubedljiv trijumf fudbalera kragujevačkog Radničkog 1923 nad aktuelnim šampinom Crvenom zvezdom, u Subotici i Ubu će se ovog poslepodneva odigrati preostale dve utakmice plej-ina u okiru 32. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.
Fudbaler Mančester sitija turbulentnu sezonu završavaju sa tužnim vestima odlaska Kevina de Brujnea. Belgijancu ističe ugovor na leto, te će posle 10 godina napustiti "Etihad".
Nedavno je Marinković gostovao u podkastu kod Edina Avdića, a jedna od tema, bio je i njegov period u Baskoniji, kada je Vanja sarađivao sa Duškom Ivanovićem.
Novak Đoković sprema se za početak Mastersa u Madridu, a kako stvari stoje prva prepreka u novom pohodu na trofej broj 100 u karijeri biće Mateo Arnaldi.
Ulazak hrvatske zvezde Luke Modrića u vlasničku strukturu Swansea Cityja nije slučajanost, već strateški spoj sportskog instinkta, poslovne znatiželje i globalnog brendiranja.
Ova investicija dolazi u trenutku kada platforme za striming kao što su Netflix i Disney+ sve više podstiču nezavisne filmske producente, nudeći globalnoj publici distribuciju njihovih filmova.
Dončićev odlazak bio je najveći test za tim otkako su milijarderka Miriam Adelson i njena porodica kupili kontrolu nad timom pre više od godinu dana od Marka Cubana, s kojim se nisu konsultovali oko ovog transfera.
Potezom koji iznova potvrđuje rastući trend sportskih investicija među aktivnim i bivšim profesionalnim sportistima, Modrić je postao manjinski suvlasnik engleskog kluba Swansea City AFC.
U novonastaloj situaciji, vremena za eksperimentisanje nema, pa je doneta najlogičnija odluka: protiv Čukaričkog na klupi će sedeti sportski direktor Mladen Dodić.
Trener Dalas Meveriksa Džejson Kid je postao jedan od suvlasnika Evertona zajedno sa firmom iz Teksasa "Fridkin Group". Ovu informaciju je danas potvrdio klub iz Premijer lige.
Ostavite komentar