Vojvodina u prethodne dve sezone nije uspeo da se okiti ovim trofejom koji je ukupno osvajala osam puta. Zato je imperativ pobede kod izabranika Vladana Matića veliki.
Kejd Kaningem je meč završio sa 24 poena i 11 asistencija, isti broj ubacio je Hardavej, dok je odličan bio Šruder sa 18 poena. Četvrti meč na programu je u nedelju od 19.00.
Srpski as je upisao tripl-dabl još krajem treće četvrtine, ali slaba je to uteha. Na kraju je srpski as imao učinak od 23 poena, 13 asistencija i isto toliko skokova. Iz 14 pokušaja pogodio je devet šuteva iz igre (2/3 za tri poena).
Vladan Milojević: Titula za igrače, stručni štab i sve divne navijače koji vole Zvezdu
komentari (0)
Autor: TV Arena sport
06.04.202519:15
Youtube/PrintscreenVladan Milojević
Svega 11 minuta bilo je dovoljno Crvenoj zvezdi da bezecuje pobedu protiv OFK Beograda, pošto je u ranoj fazi postigla tri brza gola, posle čega je i matematički obezbedila 36. titulu. "Romantičari" su do kraja postigli "počasni gol" preko Dioga Bezere i to je sve što su mogli nakon katastrofalnog početka utakmice -3:1 (3:0).
Posle utakmice u Beogradu utiske za TV Arenu sport sumirali su treneri obe ekipe, a prvi je pred objektiv naše kamere izašao strateg OFK Beograda - Simo Krunić.
On je čestitao Zvezdi na osvojenoj tituli, da bi se potom osvrnuo na povredu Edmunda Ade, koji je doživeo peh već u sedmom minutu utakmice, kada je morao da izađe sa terena.
"Pre svega čestitao bih Zvezdi na tituli. Nismo odigrali dobro, teško je vratiti se kada gubite 3:0 u ranoj fazi utakmice. Nismo bili na svom nivou tokom čitavog susreta. Ali, šta je tu je. Nastavljamo dalje. Idemo u plej-of. Drago nam je zbog tiga i što smo regularni deo sezone završili na trećem mestu."
O povredi fudbalera OFK Beograda.
"Poslednje informacije koje imam je da je otišao u Urgentni centar. Doktor sumnja na prelom noge, a mi se nadamo da to nije slučaj", dodao je trener Simo Krunić.
"Čestitao bih svojim igračima, stručnom štabu, ljudima u klubu i svim divnim navijačima koji vole Crvenu zvezdu. Uvek je lepo kada se borite za ovakve trenutke. Idemo dalje, za nas je završeno regularno prvenstvo. Sada idemo da napadnemo plej-of i tu da budemo prvi."
Kadrovski problemi pred "večiti derbi" sa Partizanom.
"Verujem svojim igračima, spremni su da žrtvuju za tim, a kada imate takve momke, onda je sve lako. Tako da, oni to prihvataju, znaju koji su zahtevi i ponosan sam na njih svakako", dodao je trener Zvezde.
Vojvodina u prethodne dve sezone nije uspeo da se okiti ovim trofejom koji je ukupno osvajala osam puta. Zato je imperativ pobede kod izabranika Vladana Matića veliki.
Kejd Kaningem je meč završio sa 24 poena i 11 asistencija, isti broj ubacio je Hardavej, dok je odličan bio Šruder sa 18 poena. Četvrti meč na programu je u nedelju od 19.00.
Fudbaler Mančester sitija turbulentnu sezonu završavaju sa tužnim vestima odlaska Kevina de Brujnea. Belgijancu ističe ugovor na leto, te će posle 10 godina napustiti "Etihad".
Izuzetno efikasna partija Fenerbahčea dovela ih je do meč lopte u plej-ofu Evrolige. Savladali su Pariz sa ubedljivih 89:72 čime su stigli na korak do fajnal-for završnice koja se ove sezone igra u Abu Dabiju.
Ulazak hrvatske zvezde Luke Modrića u vlasničku strukturu Swansea Cityja nije slučajanost, već strateški spoj sportskog instinkta, poslovne znatiželje i globalnog brendiranja.
Ova investicija dolazi u trenutku kada platforme za striming kao što su Netflix i Disney+ sve više podstiču nezavisne filmske producente, nudeći globalnoj publici distribuciju njihovih filmova.
Dončićev odlazak bio je najveći test za tim otkako su milijarderka Miriam Adelson i njena porodica kupili kontrolu nad timom pre više od godinu dana od Marka Cubana, s kojim se nisu konsultovali oko ovog transfera.
Potezom koji iznova potvrđuje rastući trend sportskih investicija među aktivnim i bivšim profesionalnim sportistima, Modrić je postao manjinski suvlasnik engleskog kluba Swansea City AFC.
Crvena zvezda u nedelju od 17.00 časova dočekuje OFK Beograd (TV Arena 1 Premium) i nada se da će već u 30. kolu Mozzart Ber Superlige proći prva kroz cilj i obezbediti 36. titulu prvaka.
Trener Dalas Meveriksa Džejson Kid je postao jedan od suvlasnika Evertona zajedno sa firmom iz Teksasa "Fridkin Group". Ovu informaciju je danas potvrdio klub iz Premijer lige.
Ostavite komentar