pre 4 minuta 14: 54
Oporavak Partizanove zvezde napreduje: Karlik se očekuje posle Kupa
Prema saznanjima Arene Sport, već se krokiraju potencijalni datumi povratka...
Crvena zvezda u četvrtak od 19.00 (TV Arena 1 Premium) nastavlja takmičenje u Mozzart Bet Superligi Srbije gde će odigrati odložen meč protiv Čukaričkog. Aktuelni šampion Srbije će u toj utakmici biti jači za Nemanju Radonjića kom je ukinuta suspenzija.
Ovu vest je potvrdio i Vladan Milojević. Radonjić je bio suspendovan pred utakmicu Lige Evrope protiv FCSB, ali je vraćen u ekipu i biće u konkurenciji za tim protiv Čukaričkog.
"Nemanji Radonjiću je, na moj zahtev, ukinuta suspenzija od strane kluba. Igrač se izvinio svojim saigračima i stručnom štabu i obećao je da će izvršavati svoje obaveze kao i svi ostali igrači što je bio preduslov da se postupak okonča. Radonjić je vraćen u tim i od danas će normalno trenirati i biti u konkurenciji za ekipu", rekao je Vladan Milojević na konferenciji za medije.
Nakon toga je govorio o protivniku.
"Kolega Lešnjak je jedan od iskusnijih trenera, radili smo zajedno. Jako dobro poznaje fudbal i rezultati koje sa Čukaričkim pravi to pokazuju, kao i igre koje prikazuju. Čukarički je jedan od naših vodećih klubova, tako se pozicionirao prethodnih godina. Forsiraju mlade igrače, kao neko ko je bio tamo i ko poznaje sistem, znam kako radi gospodin Obradović, kao i Matijašević. Imaju stalno tendeciju da napreduju, tako da mislim da je Čukarički u ovom trenutku stabilan superligaš. Verujem da će se i sa rosterom koji imaju boriti za mesto u Evropi."
Crveno-bele očekuje nekoliko izazovnih utakmica, kakao u Evropi, tako i u domaćem prvenstvu.
"Nekako se sve namestilo da nam sve bude u poslednjih sedam dana, ali takav je život, takav je fudbal. Sve su to neka iskušenja koja su pred nama, vredno ćemo trenirati i raditi i naravno gledaćemo utakmicu po utakmicu. U ovom trenutku nam je svima u glavi derbi protiv Čukaričkog sutra."
Govorio je Milojević i o igračkom kadru.
"Pored Arnautovića, nećemo imati Babiku, sa druge strane i Lučića. Njih nećemo sigurno imati do kraja polusezone. Imamo nekih malih prijavljenih povreda, ali videćemo posle treninga kakva je situacija. Nemanji Radonjiću je, na moj zahtev, ukinuta suspenzija od strane kluba. Igrač se izvinio svojim saigračima i stručnom štabu i obećao je da će izvršavati svoje obaveze kao i svi ostali igrači što je bio preduslov da se postupak okonča. Radonjić je vraćen u tim i od danas će normalno trenirati i biti u konkurenciji za ekipu."
Marko Arnautović je doživeo povredu zbog koje će biti van terena.
"Sigurno, nismo se tome nadali. Marko je pokazao svoju klasu i to koliko samim prisustvom znači ekipi, ali šta da radimo. Tako je kako je, nadam se da ćemo prebroditi i da će ostali igrači uspeti da nadomeste njegov izostanak."
Navijači su Zvezdi potrebni u završnici polusezone.
"Svakako, igrali smo dve utakmice bez publike. Marakana ima posebnu draž kada su navijači prisutni. Svakako treba da dođu, nadam se da će nas vreme poslužiti. Ipak, u decembru smo mesecu, ali apelujem da ko god može, da dođe da nam pomogne. U situaciji smo da svaki navijač i svaki glas mogu da nam pomognu", zaključio je Vladan Milojević.
Teška su vremena za Audi, diviziju kompanije Volkswagen AG.
Zimske olimpijske igre su test javne potrošnje kakav se retko viđa u sportu.
Tom Brady spaja dve, Amerikancima omiljene, razonode: američki fudbal i lekove za mršavljenje.
Fudbal je prvi put u istoriji prestigao bejzbol kao "apsolutno omiljeni sport" u Sjedinjenim Američkim Državama, prema podacima Ampere Analysisa.
Do Zimskih olimpijskih igara Milano Kortina 2026 deli nas manje od mesec dana
26.11.2025 15: 08
Trener Crvene zvezde objasnio situaciju sa reprezentativcem.
23.11.2025 18: 05
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević izneo je utiske posle poraza njegovog tima u 16. kolu Superlige.
03.11.2025 14: 24
Znalo se i za bolje dane u svlačionici Crvene zvezde...
30.10.2025 21: 20
Crveni alarm još nije upaljen, daleko je od toga, ali potreban je blagi reset za nove uspehe.
pre 30 minuta 14: 28
Dešavanja na poslednjem meču crno-belih u Antaliji možete pratiti na kanalu TV Arena 1 Premium, kao u blogu uživo na našem sajtu.
pre 39 minuta 14: 19
Desni bek iz zlatne generacije crveno-belih nije propustio priliku za druženje sa bivšim klubom.
pre 51 minut 14: 07
Ekipa iz Lučana vraća se sutra čarter letom sa Partizanom i Železiničarom u Beograd.
pre 56 minuta 14: 02
Fudbaler Pari Sen Žermena mogao bi krivično da odgovara, kao i parnerka defanzivca reprezentacije Francuske.
Ostavite komentar