
pre 20 minuta 10: 36
UEFA odredila sudije, poznato ko će biti na centru u Humskoj
Utakmica se igra u četvrtak 17. jula na stadionu Partizana sa početkom u 21.00 čas. Klub sa Kipra slavio je u prvom meču u Larnaki minimalnim rezultatom.
Fudbaleri Partizana nisu nijednom poraženi od početka 2025. godine, ali nisu se napobeđivali u prolećnom delu prvenstva Srbije, pa drugi ovosezonski sudar sa ekipom Mladosti iz Lučana dočekuju s tri remija i samo jednim dobijenim duelom (18.05, TV Arena 1 Premium).
Poslednji nerešen ishod je razgalio i njih i "grobare", jer je otkinut bod nedodirljivoj Crvenoj zvezdi, u konkuznim vremenima po drugi naš najtrofejniji klub, dok Lučanci gledaju svoja posla i kao zapeta puška čekaju eventualno opuštanje izabranika Srđana Blagojevića.
"Ne sumnjam da ću sa saradnicima i igračima dati maksimalan doprinos i da, kad budemo gledali sa vremenske distance, taj doprinos neće biti vidljiv kroz osvajanje titule, ali će biti veliki što smo u teškom momentu uspeli da odbranimo Partizan, držimo ga živim i pomognemo mu da se razvija", rekao je Blagojević pred meč.
Četvrti ovosezonski trener "parnog valjka", posle Aleksandra Stanojevića, Sava Miloševića i Marka Jovanovića, voleo bi da reprizira jesenju maksimalu, kada je ekipa iz Humske ubedljivo slavila protiv istog rivala (1:3), ali i te kako ceni odlično plasiranog domaćina.
"Osim toga, iako je najstarija ekipa u ligi, Mladost ima drugu najčvršću odbranu u takmičenju, jer je posle Zvezde primila najmanje golova. Njen učinak u gostima je 5-5-1, što znači da više bodova osvaja na strani nego kod kuće. Lučanci u gostima primaju manje od gola po meču (0,75). I dalje stojim pri stavu da je za nas veće iskušenje i teža utakmica protiv Mladosti nego što je bila sa Zvezdom", uverava Blagojević.
SREDA
Spartak - Jedinstvo 13.00 (A1P)
Železničar - Crvena zvezda 16.00 (A1P)
Partizan - Mladost (L) 18.05 (A1P)
Radnički (N) - Vojvodina 18.30 (A2P)
IMT - OFK Beograd 19.30 (A3P)
ČETVRTAK
Napredak - Tekstilac 17.00 (A1P)
Radnički 1923 - Novi Pazar 18.30 (A2P)
TSC - Čukarički 19.00 (A1P)
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
27.07.2024 22: 03
Crvena zvezda igra protiv Mladosti (20, TV Arena 2 Premium), a Partizan protiv Jedinstva u Ubu (20, TV Arena 3 Premium).
12.05.2024 18: 29
Fudbaleri Partizana i Mladosti iz Lučana igraju utakmicu petog kola plej-ofa Superlige Srbije u Beogradu.
11.05.2024 16: 30
Strateg kluba iz Humske smatra da nijedna loša serija ne dolazi slučajno, prolazi još manje.
08.05.2024 09: 52
Partizan pod imperativom pobede na gostovanju Napretku (16.00, TV Arena 1 Premium) u 34. kolu plej-ofa Mozzart bet Superlige.
pre 20 minuta 10: 36
Utakmica se igra u četvrtak 17. jula na stadionu Partizana sa početkom u 21.00 čas. Klub sa Kipra slavio je u prvom meču u Larnaki minimalnim rezultatom.
pre 41 minut 10: 15
As Barselone je proslavio 18. rođendan u Španiji, a sa istog nisu isplivali snimci jer je zabranio upotrebu mobilnih telefona za sve prisutne. Ipak, isprd kuće neke od zvanica su uslikane
pre 1 sat 09: 30
Arsenal će platiti 63.5 miliona evra fiksno dok će 10 miliona evra biti kroz eventualne bonuse. Na kraju se agent Đokereša odrekao svoje naknade kako bi transfer bio završen, obelodanio je Ornstein.
pre 2 sata 08: 30
Trener koji je do pre mesec i po dana slavljen kao heroj, posle finalne utakmice doživeo je pomračenje uma. Iznerviran zbog poraza rešio je da se obračuna sa rivalom, a tom prilikom udario je fudbalera Čelsija - Žoao Pedra.
Ostavite komentar