pre 8 minuta 20: 58
Sjajno izdanje Partizana u Monaku: Crno-beli rutinski pobedili "kneževe"
Košarkaši Partizana su savladali Monako 86:69 (21:18, 27:22, 14:15, 24:14) u 26. kolu Evrolige.
Fudbaleri Partizana ostvarili su trijumf u njihovoj poslednjoj utakmici 2024. godine, pošto su savladali Radnički na stadionu "Čair". Pobeda je došla dosta teškim putem, jer su posle rane prednosti ostali sa igračem manje.
Heroj meča bio je golman crno-belih Aleksandar Jovanović, koji je odbranio penal i mnoge druge prilike Nišlija. Privremeni trener kluba iz Humske bio je više nego zadovoljan performansom i požrtvovanošću njegove ekipe:
"Aca nas je spasao danas, odbranom penala u prvom poluvrmeenu. Ušli smo dobro, poveli smo pa posle smo malo stali. Kraj je sezone, dosta napora, dosta kadrovskih problema gde Ilića boli loža, Roganović ima temperaturu i tako dalje. Teška pobeda, ne najsjajnija igra ali herojski trijumf. Igrali smo 30 i nešto minuta sa igračem manje, momci su ostvarili sjajnu pobedu i čestitam im iz srca", poručio je Marko Jovanović odmah po osiguranoj pobedi.
Pošto je jesenji deo sezone završen za "parni valjak", ostaje veliko pitanje o njegovoj budućnosti na klupi Partizana. Tokom zime će uprava kluba izvršiti dosta promena, a o njegovom stanju naredne godine Marko Jovanović nije puno mogao da otkrije:
"Ne znam ništa o mojoj budućnosti, niti šta će da se desi. Ono što je bilo na nama je da privedemo godinu kraju i osvojimo bitne poene. Ova pobeda je ne tri već šest bodova. Neke mlade igrače pokušavamo da afirmišemo, što nam ide pod rukom. Imamo sjajne talente, a Aca je najbolji golman!"
21.12.2024 09: 14
I domači i gostujuči sastav kubure s rezultatima u poslednje vreme.
16.12.2024 21: 06
Fudbaleri Partizana odigrali su nerešenim rezultatom sa IMT-om u 19. kolu Superlige Srbije.
15.12.2024 11: 33
Trener crno-belih želi pravi pristiup i maksimalan učinak u ponedeljak protiv IMT-a.
09.12.2024 19: 51
Nakon dva dobra izdanja kluba iz Humske sa Markom Jovanovićem na klupi, uprava kluba odlučila je da mu ukaže poverenje da vodi tim do kraja 2024. godine.
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 2d
pre 28 minuta 20: 38
Nedeljković bi za Lajpcig trebalo da debituje u nedelju 9. februara na meču 21. kola Bundeslige protiv Sent Paulija.
pre 53 minuta 20: 13
Karijeru je počeo u Teteksu, nakon čega je nastupao za Vardar i Breru Strumicu, iz koje je 2023. godine prešao u ruski Akron.
pre 1 sat 19: 29
Zanimljivo je i to da je Torino već u svojim proračunima inkasirao preko 20.000.000 evra za Ilića, čak ga nije ni registrovao za nastavak sezone, a sada je kako se čini sve propalo.
pre 2 sata 18: 15
Šef struke Novosađana je potvrdio da ekipa u odličnom raspoloženju dočekuje ovaj meč i otkrio da neće moći da računa na Crnomarkovića, Savićevića i Veličkovića.
Ostavite komentar