
pre 2 sata 23: 00
Dejna Vajt potvrdio ono čemu se svi nadaju: Sprema se superborba između Mahačeva i Topurije
Jedno rivalstvo koje se već dugo krčka jeste između Ilije Topurije i Islama Mahačeva - dva najbolja takmičara u celoj organizaciji.
Fudbaleri Partizana, Crvene zvezde, niškog Radničkog i TSC-a neće četvrtog decembarskog dana odigrati mečeve osmine finala Kupa Srbije kako je to po kalendaru takmičenja bilo planirano, već će na taren izaći kako bi odradili zaostale mečeve Mozzart Bet Superlige.
Pomenuti susrti su pomereni zbog učešća srpskih klubova u kvalifikacijama za evropska takmičenja, a nužno je da se odigraju do kraja kalendarske 2024. godine.
Vicešampion Srbije će na svom terenu, ali bez glavnog trenera nakon odlaska Sava Miloševića, već kao Markom Jovanovićm privremeno u toj ulozi, ugostiti Nišlije, dok se u večernjem terminu od 18.30 časova u derbiju kola sastati Crvena zvezda i tim iz Bačke Topole.
"Jako teška utakmica je pred nama, Radnički je jedna od najboljih ekipa, vodi je Nikola Drinčić. Uspeo je tu neku energiju koju je imao kao igrač da prenese i kao trener na ekipu. Jako su agresivna, brza ekipa koja želi posed, tako da nam neće biti lako. Naši igrači su svesni situacije, protivnika i maksimalno ćemo ući u meč kako bi osvojili tri boda", poručio je Jovanović, dok je trener Zvezde, Vladan Milojević naglasio:
"Složio bih se da je ovo jedan veliki derbi ispred nas, TSC je ekipa koja se suočila sa brojnim problemima, prevashodno, promena trenera, Jovanu Damjanoviću je trebalo malo vremena da 'posloži kockice'. Ipak, njihova utakmica sa Luganom je pokazalo kako to treba da izgleda, osvojili su bod protiv Sent Galena, sjajno predstavili našu zemlju, dobro igraju sa brojnim kvalitetnim igračima, tako da mislim da je ekipa TSC zaista u jednom dobrom momentu. Nema sumnje da će sutrašnji duel biti na nivou evropskih takmičenja.".
Mozzart Bet Supelriga Srbije, zaostali mečevi
Partizan - Radnički Niš 16.30 (A1P)
Crvena zvezda - TSC 18.30 (A1P)
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
02.02.2025 18: 25
Trener Crvene zvezde zadovoljan pobedom i željom igrača da dođu do trijumfa u Bačkoj Topoli.
21.12.2024 18: 09
Fudbaleri Partizana ostvarili su trijumf u njihovoj poslednjoj utakmici 2024. godine, pošto su savladali Radnički na stadionu "Čair". Pobeda je došla dosta teškim putem, jer su posle rane prednosti ostali sa igračem manje.
04.12.2024 18: 26
Fudbaleri Partizana porazili su Radnički iz Niša rezultatom 3:1 (2:1) u vanrednom kolu Superlige Srbije
18.10.2024 18: 05
Trener srpskog šampiona srećan što u svom timu ima strelce kova iskusnog i mladog veziste.
pre 2 sata 22: 35
Brazilski fudbaler Žair Kunja novi je igrač Notingem Foresta, saopštio je danas engleski klub.
pre 3 sata 22: 09
Dres tragično preminulog Portugalca je povučen iz upotrebe na "Enfildu"...
pre 3 sata 22: 02
Srpski golman je iz Čukaričkog otišao u MLS ligu, a onda je potpisao ugovor sa Čelsijem. Iako se pokazao u dobrom svetlu put ga je vodio dalje na pozajmicu u Strazbur. Sada se vraća ponovo u Premijer ligu, ali ne među "plavce".
pre 4 sata 20: 45
Rubenov otac Mark van Bomel je takođe bio igrač, ali i trener PSV Ajndhovena.
Ostavite komentar