Utakmice osmine finala igraju se 4/5. i 11/12. marta, a četvrtfinale 8/9 i 15/16. aprila. Polufinale je zakazano za 29/30. april i 6/7. maj, a finale za 31. maj u Minhenu, na Alijanc areni.
"Pre svega, veoma sam srećan zbog pobede. Ovo je bila izuzetno važna utakmica za nas, dobro smo se pripremili i bili maksimalno fokusirani da dođemo do tri boda. Od prvog minuta smo znali šta želimo i kako da dođemo do cilja", rekao je Bamidele, prenosi klupski sajt.
On je naveo da nikada do sada nije postigao četiri gola na jednoj utakmici i da je osećaj neverovatan.
"Znači mi, naravno, to što sam uspeo da postignem četiri gola. Posvećujem golove svojoj porodici, hvala Bogu na ovom danu", izjavio je Bamidele. "Ne planiram da stanem na ovom, naprotiv, sada želim još više da doprinesem timu", poručio je fudbaler Vojvodine.
Bamidele je rekao da Vojvodina ide ka vrhu tabele i da će navijači imati razloga za zadovoljstvo.
"Nismo baš dugo pobedili i baš zato nam je bilo bitno da slavimo u Novom Pazaru. Vojvodina ide polako ka mestu koje joj pripada u srpskom fudbalu, verujem da je ovo početak serije pobeda. Želimo da nastavimo ovako na naredne dve utakmice koje igramo u Novom Sadu", rekao je Bamidele.
Fudbaleri Vojvodine pobedili su u petak Novi Pazar rezultatom 4:0 u 17. kolu Superlige Srbije.
Klub iz Novog Sada se nalazi na sedmom mestu na tabeli sa 24 boda.
Razlika između fudbalera Partizana i Vojvodine uoči derbi meča 22. kola Mozzart Bet Superlige Srbije je devet bodova u odnosu na crno-bele iz Humske, ali prvotimac Novosađana Jusuf Bamidele ne misli da je vicešampion Srbije zbog toga favorit.
Derbi ovog kola igra se u Pančevu, gde će izabranici Branka Mirjačića dočekati Vojvodinu. Obe ekipe imaju po dva remija na startu prolećnog dela sezone i nema sumnje da će se potruditi da dođu do tri boda.
Ovo će biti njegov drugi boravak u Visli, s obzirom na to da je tokom proleća 2022. već nosio dres ovog kluba. Tada je upisao deset utakmica, a onda je otišao u Zaglebje, da bi minulog leta došao u Vojvodinu.
Utakmice osmine finala igraju se 4/5. i 11/12. marta, a četvrtfinale 8/9 i 15/16. aprila. Polufinale je zakazano za 29/30. april i 6/7. maj, a finale za 31. maj u Minhenu, na Alijanc areni.
Novosađani su u prvom kolu prolećnog dela sezone igrali nerešeno sa Napretkom u Kruševcu 1:1, a sada su pred domaćom publikom odigrali nerešeno sa Partizanom.
Cena za Radulovića je poznata iz perioda dok je bio aktuelan transfer u Saragosu, a iznosi 1.200.00 evra. Ipak, neće ovaj novac završiti u kasni Vojvodine, jer na deo kolača ima pravo i Crvena zvezda i ne na mali već na polovinu.
Vojvodina će u Kruševcu biti bez trenera Nenada Lalatovića koji je kažnjen sa dve utakmice zabrane vođenja ekipe zbog sukoba sa trenrom Radničkog 1923 Feđom Dudićem.
Utakmice osmine finala igraju se 4/5. i 11/12. marta, a četvrtfinale 8/9 i 15/16. aprila. Polufinale je zakazano za 29/30. april i 6/7. maj, a finale za 31. maj u Minhenu, na Alijanc areni.
Ostavite komentar