pre 18 minuta 08: 56
(VIDEO) Spreman kao zapeta puška: Novak pojačava intezitet treninga pred početak nove sezone
Đoković u Dubaiju trenira sa Denisom Šapovalovim.
Rasim Ljajić se u ponedeljak i zvanično uhvatio u koštac sa definitivno najvećom krizom u istoriji FK Partizan. Klub je prezadužen, trofeja nema, a nema ni navijača na utakmicama.
Nova uprava, koju predvodi dugogodišnji političar rešavanje teške situacije započeće već od danas, ali ne obećava brz izlazak iz krize, već će raditi po sistemu "korak po korak".
"Najmanje jednom nedeljno će se ovaj Privremeni organ sastajati i razmatrati sve probleme koji postoje u funkcionisanju kluba.Spremni smo da se uhvatimo u koštac da izgradimo jedan bolji i uspešniji Partizan. Jako je značajna odluka navijača da se vrate na stadion. Očekujemo ih u velikom broju protiv Čukaričkog. I to će biti poruka za sve druge navijače Partizana", rekao je Ljajić na konferenciji za medije.
Ljajić je potom zahvalio Predragu Mijatoviću i Danku Lazoviću, koji su prihvatili da budu članovi Privremenog organa Partizana.
"Njihov angažman vredi više od bilo kakvog novca i pomoći. Nisu morali da se uhvate ovog posla, da izlaze iz zone komfora, zato zahvalnost svih partizanovaca", naveo je Ljajić, koji je proteklih dana vodio razgovore sa navijačima kako bi čuo i njihovo mišljenje.
"Pričao sam desetak dana sa navijačima, hteo sam da čujem njihovu viđenje situacije. Rekli su da će se vratiti na stadion kada se promeni uprava. Bili su skeptični. Video sam jutros saopštenje, ta odluka je razumna, u korist Partizana i treba da je slede svi simpatizeri Partizana", podvukao je Rasim Ljajić.
Fudbaleri Partizana će u subotu na svom terenu dočekati Čukarički u meču 13. kola Superlige Srbije.
Ako se na kraju 2025. povuče crta ispod saudijske sportske strategije, slika je jasnija nego pre dve godine, ali i neugodnija za one koji su očekivali brze odgovore.
Kad sportski direktor Eintracht Frankfurta objašnjava zašto klub zapošljava čak dva stručnjaka za san, on polazi od toga da se igrači mogu razvijati samo ako svakodnevno, predano daju svoj maksimum i da je za to neophodno da imaju dobar san.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
22.02.2025 19: 14
Crveno-beli su imali minus posle prvih 45 minuta igre, ali su uspeli da dođu do preokreta u nastavku utakmice zahvaljujući Šerifu Endijaju. Na kraju golom sa bele tačke Partizan je uspeo da doše do 3:3
22.02.2025 18: 20
Prvotimac crno-belih postigao je prvi gol u večitom derbiju za tim iz Humske, a poznato je da je ponikao u Crvenoj zvezdi
22.02.2025 17: 44
Prvi put sa kapitenskom takom oko ruke Mirko Ivanić je postigao gol za crveno-bele u derbiju
22.02.2025 17: 36
Nekadašnji član Crvene zvezde, postigao je gol za Partizan protiv bivšeg tima
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 13h
pre 10 sati 22: 56
Derbi meč F grupe Kupa Afričkih nacija Obale Slonovače i Kameruna završen nerešenim rezultatom 1:1, u meču koji je opravdao epitet taktičkog nadmudrivanja dve fizički snažne i disciplinovane selekcije.
pre 10 sati 22: 37
Fudbaleri Intera savladali su Atalantu u Bergamu rezultatom 1:0 u derbiju 17. kola Serije A i još jednom pokazali zašto su glavni kandidat za titulu. Junak večeri bio je Lautaro Martinez, koji je sredinom drugog poluvremena iskoristio najbolji trenutak gostiju i presudio domaćinu.
pre 12 sati 20: 35
Fudbaleri Bolonje i Sasuola odigrali su nerešeno 1:1 u meču 17. kola Serije A, u duelu koji je doneo mnogo borbe, ali bez jasnog pobednika. Oba tima ostala su tako u sredini tabele, uz utisak da je svako imao svoje faze igre, ali ne i dovoljno kontinuiteta da u potpunosti preuzme kontrolu nad utakmicom.
pre 13 sati 19: 39
Okončani su današnji dueli u Premijer ligi...
Ostavite komentar