
pre 4 minuta 18: 35
(VIDEO) Legende se ne zaboravljaju: Grupa JNA posvetila pesmu Moci Vukotiću
On se smatra jednim od najboljih igrača crno-belih svih vremena
Izdanje fudbalera Partizana u 174. "večitom derbiju" nije se svidelo nekadašnjem golmanu crno-belih Bojanu Šaranovu koji je bio specijalan gost u studiju na TV Arena sport.
On je u analizi susreta rekao da je Crvena zvezda zasluženo pobedila, a da je tim iz Humske pružio još jednu bledu partiju iz koje nije ni mogao da očekuje ništa više osim poraza.
"Kad igraš u Partizanu ti moraš da imaš pobednički mentalitet, a igrači crno-belih to nemaju, Evo, ja tomoram javno da kažem. U ovoj generaciji nema niko ko ej sličan saši Iliću koji je znao da nas podigne u svlačionici i probudi ekipu", rekao je između ostalog Šaranov i dodao:
"Crvena zvezda je u ovom susretu odirgala mnogo bolje i zasluženo je pobedila, a ja želim da čestitam njoj i nnjenom treneru Vladanu Milojeviću na tom uspehu."
Šaranov je naglasio da bi u svim strukturama crno-belih trebalo da se naprave korenite promene, što je i najavio novi sportski direktor kluba Ivica Iliev.
"Treba napraviti reformu ne samo omladinske škole, nego i Teleoptika. To treba da bude spona između omladinaca i prvog tima. On treba tamo da ode malo da stekne iskustvo kako bi imao iskustvo u seniorskom fudbalu Svi veliki igrači Partizana koji su izašli iz škole poslendjh 15 godina su prošli kroz Teleoptik gde su sticali iskustvo. Mnogo talentovane dece ode iz kluba, dobije šansu i onda ekspolidaraju", rekao je Šaranov.
Fudbal danas sve više nalikuje velikim korporacijama nego sportskim klubovima kakve smo znali pre nekoliko decenija. Ključni razlog za to su ogromni novčani iznosi koji cirkuliraju, a koji se kreću od vrtoglavih transfera igrača do astronomskih ugovora o TV pravima.
Đoković, Massa i Magnussen su novi investitori francuskog kluba.
Grupna faza Evropskog fudbalskog prvenstva za žene 2025 (WEURO), koja se nedavno završila, definitivno je ispisala istoriju zbog rekordne posećenosti.
Sezonske karte za utakmice najpoznatijih fudbalskih klubova u regionu uveliko se prodaju, a cene se kreću od 15 do čak 3.000 evra, u zavisnosti od toga da li ste smešteni na običnom ili VIP mestu na tribinama.
U vreme kada elitni evropski klubovi naplaćuju više od hiljadu evra za sezonske karte, Bayern München ima potpuno suprotnu filozofiju. Njihova najjeftinija sezonska karta za stajaća mesta je 170 evra
01.08.2025 14: 20
Gol Brazilca zasijao društvene mreže.
01.08.2025 09: 45
Prvi het-trik u novijoj istoriji Partizana, tačnije na isteku 20. veka je delo legendarnog kapitena Saše Ilića. On je 2000. godine postigao tri gola protiv Slijeme sa Malte u prvom kolu kvalifikacija za Kup UEFA.
01.08.2025 08: 50
Posle Oleksandrije na redu je Hibernijan, a sa njima mladi tim crno-belih može da se nosi.
01.08.2025 08: 30
Srbija će posle ovog kola imati 21.375 bodova na UEFA rang listi nacionalnog koeficijenta.
pre 5 minuta 18: 35
On se smatra jednim od najboljih igrača crno-belih svih vremena
pre 27 minuta 18: 13
Šampion Premijer lige smatra da je 140 miliona evra za napadača "svraka" maksimalna ponuda.
pre 59 minuta 17: 41
Trener Partizana traži od svojih igrača, kada već ne može od javnosti, da spusti loptu posle blistavih partija u dvomeču sa Oleksandrijom.
pre 2 sata 16: 36
Kako sada stvari stoje poljski klub ostaje bez dva ključna fudbalera
Ostavite komentar