pre 16 minuta 06: 48
(VIDEO) Čime se sve služe? Karuzo patikom blokirao protivnika
U jednoj od najčudnijih scena sezone, Aleks Karuzo je tokom meča sa Orlandom iskoristio patiku da zaustavi polaganje rivala, ali je Oklahoma ipak stigla do pobede.
Prvi meč Mozzart Bet Superlige Srbije nakon dvonedeljne pauze zbog obaveza nacionalnih timova u Ligi nacija, odigraće fudbaleri Spartaka i IMT-a koji se u okviru 8. kola elitnog ranga takmičenja od 19.00 časova uz direktna prenos na kanalu TV Arena Premium 1, sastaju na gradskom stadionu u Subotici.
Domaći sastav u ovaj duel ulazi kao 16. tim na tabeli elitnog ranga takmičenja, dok su gosti sa Novog Beograda na osmoj poziciji i slove za blagog favorita.
"Dosta je prošlo od naše poslednje utakmice na Gradskom stadionu, još od prošle sezone, upravo protiv IMT-a. Vraćamo se kući i srećni smo zbog toga, teren je nov i sa jednom finom energijom krećemo u meč. Poslednje dve utakmice su dovele do toga da se u ovom meču nameće imperativ pobede. Rano je za to, još je početak sezone, ekipa je još u formiranju, imali smo dosta promena", poručio je trener domaćih Miloš Kruščić i dodao:
"Ali, stvarno, posle mečeva u kojima smo igrali dobro, ali smo ostali bez bodova, imamo pomešana osećanja. Zadovoljni smo što ekipa izgleda dobro na terenu, ali ne pobeđujemo. Izlazimo rešeni da odigramo ozbiljnu utakmicu i pobedimo. Naravno, neće biti lako, IMT je u naletu, igraju čvrsto, direktno, na rezultat."
MOZZARTBET SUPERLIGA, 8. KOLO
PETAK
Spartak – IMT 19.00 (TV1P)
SUBOTA
Vojvodina – Železničar 18.00 (AS2)
Crvena zvezda – Napredak 20.00 (A1P)
Mladost– Radnički 1923 20.00 (AS2)
NEDELJA
Novi Pazar – Čukarički 17.00 (A1P)
OFK Beograd – Partizan 19.00 (A1P)
Tekstilac – TSC 19.00 (AS3)
PONEDELJAK
Jedinstvo – Radnički Niš 20.00 (A2P)
Fabrizio Romano nije samo sportski novinar. On je danas jedan od najuticajnijih digitalnih novinara na svetu i verovatno najpoznatiji insider u fudbalskom biznisu.
Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
22.04.2024 12: 16
Poslednje dve utakmice uvodnog kola ovogodišnjeg doigravanja u Mozzart Bet Superligi Srbije biće odigrane u Beogradu i u Lučanima.
15.04.2024 19: 57
Subotičani odbranili domaći teren protiv rivala iz Ivanjice, beogradski tim slavio u Lučanima.
16.03.2024 11: 05
Subotnji program 26. kola MozzartBet Superlige donosi nam četiri utakmice i sve će biti prenošene na kanalima TV Arene sport.
24.11.2023 18: 51
Spartak je kao gost poobedio IMT u Beogradu 1:0 (0:0), Jug Stanojev je postigao pobednički gol na debiju Nenada Lalatovića na klupi Subotičana.
pre 8 sati 22: 57
U četvrtfinale pored Madriđana plasirali su se još: Arsenal i PSŽ.
pre 8 sati 22: 55
Ovo je nezapamćeno!
pre 8 sati 22: 42
Arsenal je na siguran i dominantan način obezbedio plasman u četvrtfinale UEFA Lige šampiona, pošto je u revanšu osmine finala savladao Bajer Leverkuzen sa 2:0 i tako posle remija 1:1 u Nemačkoj završio posao bez mnogo stresa.
pre 9 sati 21: 50
Iranski zvaničnici su prošle sedmice odbacili navode da fudbalerke neće biti bezbedne kada se vrate kući
Ostavite komentar