
pre 2 minuta 22: 01
Šok u Filadelfiji: Flamengo bacio Čelsi na kolena!
Flamengo je nakon preokreta savladao Čelsi 3:1 (0:1) u drogm kolu grupe D na Svetskom klupskom prvenstvu.
Crvena zvezda je ubedljivom sa 4:0 savladala debitanta u Superligi, ekipu Jedinstva. Trener Vladan Milojević, izveo je nekoliko debitanata protiv Ubljana, a među njima je bio i golman Marko Ilić.
Nije imao previše posla novajlija u crveno-belom dresu, a i ono što je bilo sigurnim intervencijama, Ilić je "pokupio".
"Neverovatan je osećaj stati na gol i osetiti atmosferu koju prave Zvezdini navijači. Još uvek sam pod utiskom i presrećan sam što sam imao čast da osetim to", rekao je novi golman Crvene zvezde, Marko Ilić.
Osvrnuo se golman crveno-belih i na fantastičnu atmosferu na najvećem srpskom stadionu.
"Atmosfera je bila fenomenalna i hvala svim navijačima koji su došli na stadion i podržali nas. Pozivam ih da to rade u što većem broju, jer sada na delu vidim koliko nam znači njihova pesma i podrška. Nadam se da će ih protiv Mladosti sledeće subote biti još više".
Imao je i veliku podršku saigrača debitant na golu crveno-belih, što je i apostrofirao.
"Samo da nastavimo u ovom ritmu. Bili smo sjajni protiv Jedinstva i nadam se da ćemo tako nastaviti. Poenta je da budemo konstantno dobri i verujem da to možemo. Upoznao sam se sa načinom rada ekipe i zaista mislim da smo sjajni. Što se mene tiče, želim da ostanem dosledan i posvećen, te da još više radim na sebi i doprinesem ekipi koliko god mogu. Naravno, voleo bih da to bude dupla kruna", poručio je Ilić.
Porodica Buss pristala je da proda većinski udeo Marku Walteru, navode obavešteni izvori.
Spot za FinTech startap Kalshi, u potpunosti izrađen uz pomoć veštačke inteligencije, postao je viralni fenomen.
Nekada vezan isključivo uz mega događaje, sport danas oblikuje strategije nacionalnih turističkih zajednica, ulazi u urbanističke planove i postaje nosilac brendiranja destinacija.
Lionel Messi bi mogao biti na terenu, ali to možda neće biti dovoljno da publika ispuni tribine. FIFA eksperiment s proširenim Klupskim svetskim prvenstvom već sada se suočava s ozbiljnim pitanjem: ko zapravo želi da gleda turnir koji izgleda kao marketinška vežba.
U Evropi trenutno postoji 17 timova čija vrednost prelazi milijardu evra, što je porast u odnosu na samo osam takvih timova iz 2016. godine.
22.11.2024 17: 59
Usled obimnih snežnih padavina odlaže se meč 16.kola FK Jedinstvo – FK Crvena zvezda koji je zakazan za subotu, 23.11.2024. godine sa početkom u 17:00 časova. Novi termin odigravanja ovog meča biće naknadno objavljen.
27.07.2024 22: 03
Crvena zvezda igra protiv Mladosti (20, TV Arena 2 Premium), a Partizan protiv Jedinstva u Ubu (20, TV Arena 3 Premium).
20.07.2024 22: 10
"Imamo puno toga da radimo, imamo dobar roster, dobre igrače, polako treba nove igrače da implementiramo", istakao je strateg Crvene zvezde.
20.07.2024 21: 40
Crveno-beli započinju pohod na novi trofej protiv Jedinstva na svom terenu.
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 2d
pre 3 minuta 22: 01
Flamengo je nakon preokreta savladao Čelsi 3:1 (0:1) u drogm kolu grupe D na Svetskom klupskom prvenstvu.
pre 1 sat 20: 12
Iako nemaju fudbalsku tradiciju, SAD su nekako postale sinonim za promene u najbitnijoj sporednoj stvari na svetu.
pre 2 sata 19: 19
Engleski fudbaler Endi Kerol napustio je francuski Bordo, saopštio je danas šesostruki prvak Francuske.
pre 3 sata 18: 51
OFK Beograd je spremio 100 hiljada evra za Katalonce...
Ostavite komentar